Neler Yeni

Cynosa Chroma VS Ogre

Hangisi?

• 300TL Razer Cynosa Chroma RGB

Oylar: 5 71.4%
  • 340TL Gamepower Ogre RGB

Oylar: 2 28.6%

• Oy kullanan toplam üye
    7

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
300TL Razer Cynosa Chroma RGB [SIFIR]
______________________________________________________________________________________________
340 TL Gamepower Ogre RGB
______________________________________________________________________________________________
Hangisi daha mantıklı olur? Oylamaya katılıp, neden belirtirseniz çok memnun olurum.

Daehyun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Dae
Ben Membrane'den nefret ediyorum, onun için Ogre'ye oy verdim. Ama eğer beni rahatsız etmez diyorsan Cynosa al, Razer Synapse çok iyi ve malzeme kalitesi de daha iyidir.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Hasan
300TL Razer Cynosa Chroma RGB [SIFIR]
340 TL Gamepower Ogre RGB
Hangisi daha mantıklı olur? Oylamaya katılıp, neden belirtirseniz çok memnun olurum.
ben olsam razer alırdım fanboyluk anlamında söylemiyorum daha güven verici ve servis destek anlamında falan daha iyidir herhalde

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Membrane'den nefret ediyorum, onun için Ogre'ye oy verdim. Ama eğer beni rahatsız etmez diyorsan Cynosa al, Razer Synapse çok iyi ve malzeme kalitesi de daha iyidir.
Hayır beni rahatsız etmez ve klavye mem-chanic Yarı-Mekanik. Yani evet içinde switch yok ama sesi membrane'e göre daha güzel ve arasına bir şey falan kaçarsa tuşlar çıkıyor. (Yarı-Mekanik olup olmadığından emin değilim bir tekrar bakayım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet mekanik hisliymiş :) Yarı-Mekanik yani

Son düzenleme:

Daehyun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Dae
Hayır beni rahatsız etmez ve klavye mem-chanic Yarı-Mekanik. Yani evet içinde switch yok ama sesi membrane'e göre daha güzel ve arasına bir şey falan kaçarsa tuşlar çıkıyor. (Yarı-Mekanik olup olmadığından emin değilim bir tekrar bakayım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet mekanik hisliymiş :) Yarı-Mekanik yani
Steelseries Apex 5 kullanmıştım ve o da Hybrid-Mekanik bir klavye. Pek sevmedim, ama eğer Razer yarı-mekanik olayı daha iyi yaptıysa alabilirsin, zaten bu klavyeye karşi değilim, sadece full mekanik tercih ederim onun fiyatına. İlan fiyatı iyi ama, alınır.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steelseries Apex 5 kullanmıştım ve o da Hybrid-Mekanik bir klavye. Pek sevmedim, ama eğer Razer yarı-mekanik olayı daha iyi yaptıysa alabilirsin, zaten bu klavyeye karşi değilim, sadece full mekanik tercih ederim onun fiyatına. İlan fiyatı iyi ama, alınır.
(y) Sağ ol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,241
Üyeler
140,619
Son üye
lineaxena
Top Bottom