Neler Yeni

Cyber-1650S Sistemdeki İndirim?

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berdan Saçmacı
Arkadaşlar selam. 1 2 haftalık bir site olan gaming.gen.tr adlı bir siteye denk geldim. Atacağım sistemi 1000 liralık bir indirimle satıyorlar? Markalarda gerçekten bilindik
Ve güven verici. Acaba ısınma sorunu olan TUF ekran kartımı yoksa yenilenen ekran kartımı anlayamadım. Fikirleriniz nedir? Alınır mı?

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
bu sistem gayet pahalı dostum

Mehmet Anıl

80+ Silver
Arkadaşlar selam. 1 2 haftalık bir site olan gaming.gen.tr adlı bir siteye denk geldim. Atacağım sistemi 1000 liralık bir indirimle satıyorlar? Markalarda gerçekten bilindik
Ve güven verici. Acaba ısınma sorunu olan TUF ekran kartımı yoksa yenilenen ekran kartımı anlayamadım. Fikirleriniz nedir? Alınır mı?
indirim nerde?

T.P.G.

80+ Titanium
Sistemin fiyatı normal, indirim olduğunu sanmıyorum.
Site güvenilirde,
burada daha kalitesiz bileşenler var ama daha pahalı.

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
ısınan tuf modeli kullanılmış yenilenmiş tuf modellerinde ekran kartının adının içerisinde EVO bunlunur sistem normal fiyatında ama arkadaşın attığı 5AN pc ye bakabilirsin

T.P.G.

80+ Titanium
ısınan tuf modeli kullanılmış yenilenmiş tuf modellerinde ekran kartının adının içerisinde EVO bunlunur sistem normal fiyatında ama arkadaşın attığı 5AN PC ye bakabilirsin
Ben o 5AN ı fiyat karşılaştırmak için attım. TUF 16XX Super serileri zaten sorunsuz onlarda EVO yok çünkü sounlu kartlar çıkmadı Super serisinde. En mantıklısı konu sahibinin attığı sistem

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berdan Saçmacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistemin fiyatı hakkında değil normalde 5000 küsür olan bir sistemin neden 4200e satıldığını soruyorum.Sitede mi pahalı gösteriliyor acaba.Akakcede
ısınan tuf modeli kullanılmış yenilenmiş tuf modellerinde ekran kartının adının içerisinde EVO bunlunur sistem normal fiyatında ama arkadaşın attığı 5AN PC ye bakabilirsin
Bu TUF konusundan bende araştırma yaptım dostum super serilerinde sorun olmadığından dolayı yenilenmemiş.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,576
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
sistemin fiyatı hakkında değil normalde 5000 küsür olan bir sistemin neden 4200e satıldığını soruyorum.Sitede mi pahalı gösteriliyor acaba.Akakcede

Bu TUF konusundan bende araştırma yaptım dostum super serilerinde sorun olmadığından dolayı yenilenmemiş.
attığın sistem alınır
fiyat/performans olarak önerdiğim sistemlerden
kasanın hava akışını düşünmezsek alınır

brdnscmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berdan Saçmacı
Sistemin fiyatı normal, indirim olduğunu sanmıyorum.
Sistemdeki parçaları tek tek akakceden topladığımda en ucuz 4752TL Çıkıyor.Sence hala normalmi 550 liralık bir indirim??? Duyulmamış markalardansa asus olduğunuda unutmayalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

attığın sistem alınır
fiyat/performans olarak önerdiğim sistemlerden
kasanın hava akışını düşünmezsek alınır
Corsair Carbide Spec-05 den bahsediyorsak kasanın giriş seviyesi için yeterli olduğunu düşünüyorum.Süper bir mesh kalitesinde değil ama eminim beni yarı yolda bırakmıyacaktır.80+ bir CORSAİR kalitesinde güç kaynağı olması da ban güven veriyor. Ama daha önce hiç kullanmadım. Senin fikirlerin de benim için çok önemli. :)

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,732
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Sistemdeki parçaları tek tek akakceden topladığımda en ucuz 4752TL Çıkıyor.Sence hala normalmi 550 liralık bir indirim??? Duyulmamış markalardansa asus olduğunuda unutmayalım.
Markaya değil de modele bakarak yorum yapmak daha sağlıklı olur.
Asus TUF serisi biraz fazla ısınıyor. Asus bu durumu sonradan düzeltti ve Asus TUF Evo serisini çıkarttı. Ancak bu sistemdeki Evo değil.
Hazır sistemler genelde tek tek toplamaya göre daha ucuz olur, bu alışıldık bir durum.
Sistem alınabilir, parçalar iyi. Ama keşke anakart A320 olmasaydı

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,576
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair Carbide Spec-05 den bahsediyorsak kasanın giriş seviyesi için yeterli olduğunu düşünüyorum.Süper bir mesh kalitesinde değil ama eminim beni yarı yolda bırakmıyacaktır.80+ bir CORSAİR kalitesinde güç kaynağı olması da ban güven veriyor. Ama daha önce hiç kullanmadım. Senin fikirlerin de benim için çok önemli. :)
full mesh olmaması kötü onun haricinde alınabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,188
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom