Neler Yeni

covid 19 vakalarının gerçeği yansıtmaması

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
knkm ben koruyucu kıyafet almayı bile düşündüm bi ara :D
Çok insanların bulunduğu bi yerdeysen neden olmasın:D Bu 1 liralık maskelerden takıyorsan çift katlı tak 2 tane üst üste. Valla sırf test olmamak için tedbirler alınmalı testi çok kötü oluyor.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
covid 19 vakalarının gerçeği yansıtmaması böyle paylaşıyolar ama insanlar vakalar çok fazla degıl dolasalım gezelım dıyo gercegı bılseler bi
Gerçeği bilseler de hepsinin (o bişey olmaz kafasında olanların) eve tıkılacağını sanmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok insanların bulunduğu bi yerdeysen neden olmasın:D Bu 1 liralık maskelerden takıyorsan çift katlı tak 2 tane üst üste. Valla sırf test olmamak için tedbirler alınmalı testi çok kötü oluyor.
Test gerçekten çok iğrenç bir olay :( yaptıran varsa gerçekten geçmiş olsun

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
yok knk evden çıkmıyom çıkarsam bile 2 tane cerrahi maske takıyom ve eldiven takıyom bi ara gaz maskesi takmayıda düşündüm sonra yolda deli deyip akıl hastanesine yatmamak için vazgeçtim :D

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Gerçeği bilseler de hepsinin (o bişey olmaz kafasında olanların) eve tıkılacağını sanmam

Test gerçekten çok iğrenç bir olay :( yaptıran varsa gerçekten geçmiş olsun
Benim annemle babamı özel hastane gelip yaptı hiçbir şey hissetmedik dediler. Ben askere gideceğim için e devlet beni otomatik sağlık kuruluşuna yönlendirdi o yüzden benim ki baya kötü geçti ya böyle anlattıkça aklıma geliyor elimle burnumu kapatıp duruyom :D

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Eylül 10 u gibi arkadaşlarımla fethiyeye gittik. Koy koy dolaitıran bir gemi turuna 3 kişi girdik. Kapılarda maske takın yazıyor falan ama hikaye. Kimse maske takmıyordu. Abartmıyorum 1 kişide çalışanlar dahil kimsede maske yoktu. Koskoca ölüdenizdeki barlar sokağında kimsede maske yoktu desem abartmış olmam. Fethiye belediyesine sanırım turistler kaçmasın diye, denetleyen 1 polis bile yoktu. Turistler virüs konusuna inanılmaz dikkatsiz. Devlet maske denetimini adam gibi yapmıyor. Cezalar çok düşük kimsenin umurunda değil. Virüsün asıl kaynağı tatil ilçeleriydi. Tatil sezonuda kapandı. Vakalar umarım düşüşe geçer. :( 🥴 🥴 :oops:

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Benim annemle babamı özel hastane gelip yaptı hiçbir şey hissetmedik dediler. Ben askere gideceğim için e devlet beni otomatik sağlık kuruluşuna yönlendirdi o yüzden benim ki baya kötü geçti ya böyle anlattıkça aklıma geliyor elimle burnumu kapatıp duruyom :D
Sana da ailene de büyük geçmiş olsun

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,214
İsim
Ümit Can
Biz azalmasını umarken yetkililer 2. Dalganın geleceğini söylüyor yalan da olsa ( az değer de verseler ) günlük 1500-1700 vaka çok fazla ki bu Allah bilir ne kadardır çok dikkatli olmak lazım ama bizim milletimize bunu anlatmak tam bir işkence. Amerikanın oyunu diyen mi dersin Virüs yok yienim diyen mi dersin Atın ölümü arpadan olsun diyen mi dersin :D Kimse takmıyor maskeyi.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Amaaaan artık aldırış etmiyorum
Alıştık yalanlara ne yapıyorlarsa yapsınlar.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,223
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Gercegi mi söyliyorlar veya söylemiyorlae bilmem ama yinede insalarin vaka sayisi 0 düsene kadar asi bulunana kadar cikmamasi lazim ama kimse anlamiyor ben 15 yasindayim asiri disari ciimiyor gerekmedikce ben kac yas büyük insalar daha akıllı dusunup cikmamasi gerekirken cikiyolar illa cikcaklar hava almak icin ama onlar asiri dercede cikiyolar her gün hergın ben bir tek markete gidiyom evi en kücüğü oldum icin annem yolluyor ablam zaten işte icimi döktüm djfh

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Sansür nasil yaptın
mesaj yazma yerinin üstünde simgeler falan var ordan üç noktaya tıkla açılabilir spoiler yap yaz at

yok knk evden çıkmıyom çıkarsam bile 2 tane cerrahi maske takıyom ve eldiven takıyom bi ara gaz maskesi takmayıda düşündüm sonra yolda deli deyip akıl hastanesine yatmamak için vazgeçtim :D
benim zaten burnum tıkalı her zaman maske takınca fena oluyorum :D

2. yi taksam havasızlıktan ölürüm herhalde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,863
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom