Neler Yeni

covid 19 vakalarının gerçeği yansıtmaması

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
emirhan
covid 19 vakalarının gerçeği yansıtmaması böyle paylaşıyolar ama insanlar vakalar çok fazla degıl dolasalım gezelım dıyo gercegı bılseler bi

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Evet...

Ne diyeceğimi bilemedim

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Gerçeği yansıtmaz hiçbir zaman. Vaka oldukça fazla çok dikkatli olmak lazım şuan karantina sürecindeyiz ailede pozitif vaka var biz temaslıyız negatifiz ama karantina yapıyoruz çok sıkıntılı bir süreç. Maskesiz asla çıkma imkanın varsa eldivende tak.

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
covid 19 vakalarının gerçeği yansıtmaması böyle paylaşıyolar ama insanlar vakalar çok fazla degıl dolasalım gezelım dıyo gercegı bılseler bi
ülkenin ekonomisi çöp nasıl acıklasınlar o yüz yok işte yasakta getiremiyorlar=ekonomi ..çöpp

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Nevşehir'de yaşıyorum, burada günlük 10 ölü (Corona) oluyor. Nevşehir gibi küçük bir şehir de böyle ise büyük şehirleri düşünemiyorum. Tablolar yalan olabilir...

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Gerçeği yansıtmaz hiçbir zaman. Vaka oldukça fazla çok dikkatli olmak lazım şuan karantina sürecindeyiz ailede pozitif vaka var biz temaslıyız negatifiz ama karantina yapıyoruz çok sıkıntılı bir süreç. Maskesiz asla çıkma imkanın varsa eldivende tak.
knkm ben koruyucu kıyafet almayı bile düşündüm bi ara :D

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yaşadığım yer dolayısıyla turistik bir bölge olan Muğla'nın Fethiye ilçesindeyim.
Sahiller, gece kulüpleri Ölüdeniz falan insan kaynıyor. Vaka sayısının artmaması imkansız
Ülkemiz dolayısıyla gelirimiz Turizme bağlı.
Yani vaka sayılarının gerçeğini yansıtsalar ülkeye turist gelmez ve ekonomimiz daha kötü bir hal alır.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar sakinleşin. Sokağa çıkma yasağı gelirse ekonomi darbe alacaktır. Şimdilik gelmemeli ama turizm bitince geleceğinden emin olun. Şuan ekonomi çöküşteyken turizm bir ilaç gibi geldi. Yaklaşık 1 2 ay sonra yasaklar başlar ve turistler zaten bitmiş olur.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Covid-19 gerçek olsa... Virüs yalan vakalar nasıl gerçek olsun kardeşim. :oops: :oops: 🥴 :cool:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar sakinleşin. Sokağa çıkma yasağı gelirse ekonomi darbe alacaktır. Şimdilik gelmemeli ama turizm bitince geleceğinden emin olun. Şuan ekonomi çöküşteyken turizm bir ilaç gibi geldi. Yaklaşık 1 2 ay sonra yasaklar başlar ve turistler zaten bitmiş olur.
1050 Tİ'ı Arctic MX-4 ile yenileyip Extreme O.C ile RX 580'in ensesinde kart yapan çılgın bir psikopat sokağa çıkma yasağı gelirse darbe olacağını söyledi. :confused::oops:🥴:cool::cool:🥴🥴

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Corona virüs tahminen 2021 de de peşimizi bırakmayacak.
Yayıldıkça yayılıyor, ben kolay kolay biteceğini sanmam.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
Gerçeği öğrenirlerse bitik olan ekonomi tamamen allak bullak olur ve devletin başındakilerin sarsılmasına neden olur bu yüzden saklıyorlar.Kuzenim doktor,covid-19 hastasını kayıt edecekti uyardılar sakın bu şekilde yazma diye.Anlayacağın durumlar vahim...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,157
Üyeler
140,605
Son üye
LightStorm
Top Bottom