Neler Yeni

Corsair k68 RGB alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ensar Bozoğlu
Arkadaşlar corsair K68 rgb 879 TL ye şuan en ucuz gameekstrada var alınır mı? bu klavye kullanan varsa artısı eksisini yazarsa sevinirim

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar corsair K68 RGB 879 TL ye şuan en ucuz gameekstrada var alınır mı? bu klavye kullanan varsa artısı eksisini yazarsa sevinirim
Pahali bir klavye pandemi başlamadan önce 470 liraya itopyada satiliyordu fiyatını görmezden gelirsek güzel klavye 900 liraya K70 lerede bakabilirsin

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Bundan 1 yıl önce 570 ₺'ya almıştım.
Kutu içeriği aşırı iyi değil, sadece bilek desteği çıkıyor, keycap puller çıkmasını beklerdim.
Onun haricinde sağlam klavye, bir eksiğini göremedim şu ana kadar, 1 yıldır kullanıyorum.
Yazılım desen iCUE zaten 10 numara :D.
Klavyenin her yeri plastik, belki o bir eksi puan olarak yazılabilir ama bence aşırı önemli bir şey değil.
Klavye sonuçta bu, alüminyum olsa ne olur olmasa ne olur? :D

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
870 lira verilecek klavye olduğunu düşünmüyorum şahsen o fiyata indirimden k70 alabilirsin.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,895
İsim
Enver Eryalçın
Arkadaşlar corsair K68 RGB 879 TL ye şuan en ucuz gameekstrada var alınır mı? bu klavye kullanan varsa artısı eksisini yazarsa sevinirim
Ben 750TL Corsair Strafe MK.2 Aldım bence bekle belki indirim olur alırsın itopyada kurban bayramında k95 platinum 799TL satıyordu.

melihsan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
melih şan
alınabilir indirimde k70 de alınır ama bana kalırsa alınmaz

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,895
İsim
Enver Eryalçın
Bundan 1 yıl önce 570 ₺'ya almıştım.
Kutu içeriği aşırı iyi değil, sadece bilek desteği çıkıyor, keycap puller çıkmasını beklerdim.
Onun haricinde sağlam klavye, bir eksiğini göremedim şu ana kadar, 1 yıldır kullanıyorum.
Yazılım desen iCUE zaten 10 numara :D.
Klavyenin her yeri plastik, belki o bir eksi puan olarak yazılabilir ama bence aşırı önemli bir şey değil.
Klavye sonuçta bu, alüminyum olsa ne olur olmasa ne olur? :D
Abicim plastik ama böyle plastik yok yani MOTOSPEED CK108 kullanıyorum alüminyum dan olmasına rağmen corsair plastik gövdelisinden hafif kalıyor :D

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Abicim plastik ama böyle plastik yok yani MOTOSPEED CK108 kullanıyorum alüminyum dan olmasına rağmen corsair plastik gövdelisinden hafif kalıyor :D
Aynen, sen deyince bi' klavyeyi elime almaya çalıştım ama cidden ağırlığı var, hissettiriyor kendini.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,895
İsim
Enver Eryalçın
Aynen, sen deyince bi' klavyeyi elime almaya çalıştım ama cidden ağırlığı var, hissettiriyor kendini.
İnanırmısın ilk klavyeyi aldığımda bune içinde kesin demir parça var dedim ama malzeme kalitesi o kadar kaliteli ki bazen SteelSeries Apex 7 ile kıyaslayasım geliyor. Şuan klavyem garanti de O tuşunun RGB pikseli yandı onu düzeltiriyorum ama tabii ki bu şans işi diğer markalarda da olabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu klavye türkçemiydi büyük enter varmıydı ?

tuna bey

80+ Bronze
İnanırmısın ilk klavyeyi aldığımda bune içinde kesin demir parça var dedim ama malzeme kalitesi o kadar kaliteli ki bazen SteelSeries Apex 7 ile kıyaslayasım geliyor. Şuan klavyem garanti de O tuşunun RGB pikseli yandı onu düzeltiriyorum ama tabii ki bu şans işi diğer markalarda da olabiliyor.

Bu klavye türkçemiydi büyük enter varmıydı ?
yazdım ya hocam kendim kulanıyorum istersen foto ata bilirim ama ben itopyadan aldım orda fotografı ingilizceydi ama türkçe yazıyordu türkçede geldi bu n11 deki linkte de adam açıklamasını yapmış sormak istedigin bişey varsa klvaye ile ilgili her sorunu dürüst bi şekilde yanıtlarım zaten abdullah abide inceledi

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,895
İsim
Enver Eryalçın
yazdım ya hocam kendim kulanıyorum istersen foto ata bilirim ama ben itopyadan aldım orda fotografı ingilizceydi ama türkçe yazıyordu türkçede geldi bu n11 deki linkte de adam açıklamasını yapmış sormak istedigin bişey varsa klvaye ile ilgili her sorunu dürüst bi şekilde yanıtlarım zaten abdullah abide inceledi
Biliyorum incelediğini Abdullah abinin de büyük enter gelmiyordu galiba yanlış hatırlıyorsam af ola ama klavyenin bilek desteği pamuk pamuk yumuşacık üstünde yatasın gelir aynı Razer gibi :D

tuna bey

80+ Bronze
Biliyorum incelediğini Abdullah abinin de büyük enter gelmiyordu galiba yanlış hatırlıyorsam af ola ama klavyenin bilek desteği pamuk pamuk yumuşacık üstünde yatasın gelir aynı Razer gibi :D
linki terar açık halde atayım izle ordan ben kendim kulanıyorum hocam büyük enter 😂

net çıkmadı ama bariz belli

Ekler

• 16007643374447979916159944140096.jpg
    16007643374447979916159944140096.jpg
    1.8 MB · Hit: 45
Top Bottom