Neler Yeni

Çok kararsız kaldım hangısını almalıyım yardım

hankSchrader

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Hank Schrader
arkadaslar lınkte verdıgım ıkı monıtor arasında kaldım acer markalı olanda hdmı kablosu yo dıgerınde yanı dell markalıda var benım kafam acere yattı ama hdmı kanblosu yok herhnagı bı hdmı kablosu ıle olurmu hdmı kablosunun kalıtesı etkı verırmı tesekur ederım
acer: Acer KA242Ybi 23.8" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör - Gaming.Gen.tr
dell : Dell SE2417HGX 23.6'' 1ms Full HD Freesync LED Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
a
arkadaslar lınkte verdıgım ıkı monıtor arasında kaldım acer markalı olanda hdmı kablosu yo dıgerınde yanı dell markalıda var benım kafam acere yattı ama hdmı kanblosu yok herhnagı bı hdmı kablosu ıle olurmu hdmı kablosunun kalıtesı etkı verırmı tesekur ederım
acer: Acer KA242Ybi 23.8" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör - Gaming.Gen.tr
dell : Dell SE2417HGX 23.6'' 1ms Full HD Freesync LED Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
acer

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,019
İsim
Hakan
2 narkada kaliteldir ama fiyat performans için Dell

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
HDMI kablosu olmayan monitör olmaz.
Her monitöre koyarlar, DP bazen olur bazen olmaz.
O yüzden dert etmene gerek yok, Acer olan gayet iyi.
Fakat daha düne kadar 860 TL idi. :D

hankSchrader

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Hank Schrader
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HDMI kablosu olmayan monitör olmaz.
Her monitöre koyarlar, DP bazen olur bazen olmaz.
O yüzden dert etmene gerek yok, Acer olan gayet iyi.
Fakat daha düne kadar 860 TL idi. :D
ortalama bı hdmı kablosu ne kadar olur v benım butcem 50 60 lıra bulabılırsen bı tane atarmısnn
Mesaj otomatik birleştirildi:

cok sagolun :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

f
Hangisi istersen ikiside kaliteli markalar dell de ben fiyst açısından
fıyat pek sorun degıl zaten acer uzerıne hesapladım fıyatımı sagolun :)

Top Bottom