Neler Yeni

Cinema 4D gerçekçi render alma rehberi (para kazanabilirsiniz)

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Arkadaşlar merhabalar bugün sizlere bilgim olan konularda forumda rehberler yapmaya karar verdim belli eklentiler bize çok yardımcı olacaktır en çok kullanılanlar octane v-ray ve corona renderer arkadaşlar
bunlarda öncelikle ekran kartınız mı daha iyi cpu'nuz buna göre bir eklenti seçmeniz daha güzel olur para kazanabilirsiniz öncelikle freelancer olarak mimari modellemeler yapmak veya sadece render almak (ben kuzenin ofisinde mimari modelleme yapıyorum 16 yaşındayım) aynı zamanda freelancer photoshop after effects vs. yapıyorum bunları başka rehberde anlatırım arkadaşlar güçlü bir bilgisayarınız yoksa eskiden benim yaptığım gibi internet kafeden 1 saate yakın render alırsınız özellikle İstanbul için Adeksin render bölümü var ultra hızlı alabilirsiniz .d yabancılardan iş almak özellikle çok karlı internette bir sürü ders bulabilirsiniz 3ds Max de kullanabilirsiniz ama ben Cinema 4D kullanıyorum normal bir projeyi bu eklentileri kullanarak sadece ışık ekleyerek bile gerçekçi bir render alabilirsiniz isteyen olursa eğitim videoları da atabilirim benim öğrenirken izlediğim

Ekran Kartı odaklı:
V-ray RT,OTOY Octane
İşlemci Odaklı;
V-ray,Corona Renderer

Benim tercih ettiğim Corona Renderer ve Octane ama V-ray de kullanabilirsiniz ilgi görürse başka rehberler de yapabilirim hatam varsa affola daha çok bilgisi olanlar illa vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan ALTUN
Merhaba render konusunda destege ihtiyacım var eğitim videoları gönderebilirmsiniz.

Top Bottom