Neler Yeni

Çekinmeye Devam Edersek Her Şey Daha Kötü Olacak

Joorre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Deveci
Muharrem incenin kazandığını nereden biliyorsun?
Hocam ne olur yapmayın etmeyin biz burada kendi aramızda tartışmayalım bak çok gereksiz bir tartışma konusu bundan konuda bahsettim kendi aramızda sürekli bi şeyler yapıyoruzda şuan neden yani birbirimizle tartışma konusu açmak? Bu arada kimseyi savunduğum yok yanlış anlaşılmasın.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Ben yapacağımı yaptım. Elimin kolumun uzanabildiği ve en çok insana hitap edebileceğim yerde tepki topladım. Bak bir şeyler yaptım. Başkasının eli daha uzundur o daha iyisini yapar.
Aslında muzik ile bu iş çözülebilir (örn:SUSAMAM) Ama büyük bir ses getirmemiz gerek

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Muharrem incenin kazandığını nereden biliyorsun?
o mitinglerin hali neydi öyle milyonlarca insan vardı her mitinginde ve 5 milyon kişinin geldiği mitingin olduğu şehirde adam daha az oy aldı .d (malum kişi kendi mitinginde bu kadar kişi göremedi)
ayrıca ekstra oylar atıldığını hepimiz biliyoruz bakabilirsin internetten elinde deste deste oy pusulasıyla gelenleri yaşlılara zorla bak bu malum kişi buna oy ver diyen sandık görevlilerini

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Hocam ne olur yapmayın etmeyin biz burada kendi aramızda tartışmayalım bak çok gereksiz bir tartışma konusu bundan konuda bahsettim kendi aramızda sürekli bi şeyler yapıyoruzda şuan neden yani birbirimizle tartışma konusu açmak? Bu arada kimseyi savunduğum yok yanlış anlaşılmasın.
Yok amacım tartışmak değil de sadece çok emin konuşmuş.
Nasıl bu kadar emin oluyor muharemin kazandığına onu merak ettim.

Joorre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Deveci
Aslında muzik ile bu iş çözülebilir (örn:SUSAMAM) Ama büyük bir ses getirmemiz gerek
Konuda dediğim gibi yine bize hitap ediyor bu müzik zaten bilinçli olan kesim dinliyor ve bilgileniyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o mitinglerin hali neydi öyle milyonlarca insan vardı her mitinginde ve 5 milyon kişinin geldiği mitingin olduğu şehirde adam daha az oy aldı .d (malum kişi kendi mitinginde bu kadar kişi göremedi)
ayrıca ekstra oylar atıldığını hepimiz biliyoruz bakabilirsin internetten elinde deste deste oy pusulasıyla gelenleri yaşlılara zorla bak bu malum kişi buna oy ver diyen sandık görevlilerini
Kanka bu konu hakkında tartışmaya ne gerek var şimdi yapmayın.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Şu an içinde bulunduğumuz yobaz sistemden kurtulsak ne olacak? Geleceğimiz ne olacak? Şu an ki özenti ve korkak gençlikten ümidim yok benim.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Konuda dediğim gibi yine bize hitap ediyor bu müzik zaten bilinçli olan kesim dinliyor ve bilgileniyor.
Hocam işte dediğim gibi öyle bir ses getireceğiz ki herkes duyayacak ama baya zor

Joorre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Deveci
Emin olmamamız lazım hiçbir şeyden tabii ki ama bırak o düşünce kimseye zarar vermiyor. Çok daha zararlı ve toksik düşünceler var. Onlar neden öyle düşünüyor onlara ses çıkarmak lazım.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Ohhho bunun ispatı mitinglerse seçim öncesi erdoğanın yenikapı mitinglerine bak.
Bu kadar büyük oy hırsızlığı varsa 2 mantıklı açıklaması vardır.
Ya muharrem ince her şeyden haberdardır hiç bir şeye karışmayıp susmuştur.
Ya da halkımız ağır cahil olduğu için yeniden ampule basmıştır.
Ki 2.seçenek bence daha mantıklı.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
yok tartışma değil inanmak istiyorum sadece, ama iş işten çoktan geçti tek amacım okulumu okuyup yurtdışına kaçmak artık bu ülkede devam edersem hayatımı boşa harcarım kimsede bana kaçma ülkenden sen kaçasın diyemi savaştılar o kadar kişi şehit oldu diyemez çünkü başta böyle insanlar varken onların emeğinin hiç bir anlamı kalmadı zaten

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Emin olmamamız lazım hiçbir şeyden tabii ki ama bırak o düşünce kimseye zarar vermiyor. Çok daha zararlı ve toksik düşünceler var. Onlar neden öyle düşünüyor onlara ses çıkarmak lazım.
Merak etme dostum nerde saçma sapan fikirler varsa sorguluyorum.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Şu an içinde bulunduğumuz yobaz sistemden kurtulsak ne olacak? Geleceğimiz ne olacak? Şu an ki özenti ve korkak gençlikten ümidim yok benim.
Bende bir ergen olarak benimde umudum yok ama iyi olanlarda var eğitim sistemini düzeltirsek şuanki gençliğin ileride olacak çocuklarını bile değiştiririz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,195
Üyeler
140,613
Son üye
zoneq
Top Bottom