Neler Yeni

Bu ekran kartlarından hangisi daha iyi

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
dostum şimdi şöyle ben bu konuyu rx 590 güçlü müdür merak ettiğim için açtım bir tanıdıktan 0 bir şekilde 1700 TL'ye rx 590 8gb + 500w PSU olarak almayı düşünüyorum sence iyi midir
500W PSU yeterli gelmez sanırım, PSU markası ve modeli ne?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
500W PSU yeterli gelmez sanırım, PSU markası ve modeli ne?
psu hakkında detaylı bilgi almayı unuttum sertifikalı kaliteli bişey olduğunu hatırlıyorum sadece
ve internetteki birçok benchmark videoları forumlar vs. yerlerde 450 w ile testler yapılıyor ve yeterli geldiği söyleniyor
zaten bilgisayarcıya sormuştum işini bilen biri bana vereceği psu'nun ekran kartına yeterli geleceğini söylemişti bilemedim

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
PSU hakkında detaylı bilgi almayı unuttum sertifikalı kaliteli bişey olduğunu hatırlıyorum sadece
ve internetteki birçok benchmark videoları forumlar vs. yerlerde 450 w ile testler yapılıyor ve yeterli geldiği söyleniyor
zaten bilgisayarcıya sormuştum işini bilen biri bana vereceği PSU'nun ekran kartına yeterli geleceğini söylemişti bilemedim
Markası modeli önemli, dandik bir marka ise yetersiz gelir. Gaming Gecesi'nde çoğu zaman indirim oluyor, onlara bakabilirsin.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Markası modeli önemli, dandik bir marka ise yetersiz gelir. Gaming Gecesi'nde çoğu zaman indirim oluyor, onlara bakabilirsin.
seni de uğraştırdım beni yanıtsız bırakmadın teşekkürler dostum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,899
Üyeler
140,265
Son üye
ahmetmelihalemdar
Top Bottom