Neler Yeni

Bir ürün aldıktan sonra H.o mu? G.o mu? Yazmak çok mantıksız.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar pc topladıktan sonra bence ''bu parçaları aldım , bu paraya h.o mu g.o'' mu yazmayın sen bunu yazdıktan sonra artık pc yi toplamışsın olan olmuş belki kazık yemişsin belki makul bir fiyata almışsın ama artık olan olmuş almadan sorsan belki öneride bulunabiliriz ama konu açıp kendini üzmeye ne gerek var ki? Klavye alıyosun H.o mu G.o mu yazıyosun almadan sor önerelim ben burda sana o klavyeyi kötülesem senin moralin bozulacak en fazla iade edersin başka bir şey alırsın ama bunlara hiç gerek yok almadan sor bizde sana önerelim.

Emrektt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Yiğit Karataş
Mantıklı usta

Berke Gözükara

80+ Bronze
Arkadaşlar PC topladıktan sonra bence ''bu parçaları aldım , bu paraya h.o mu g.o'' mu yazmayın sen bunu yazdıktan sonra artık PC yi toplamışsın olan olmuş belki kazık yemişsin belki makul bir fiyata almışsın ama artık olan olmuş almadan sorsan belki öneride bulunabiliriz ama konu açıp kendini üzmeye ne gerek var ki? Klavye alıyosun H.o mu G.o mu yazıyosun almadan sor önerelim ben burda sana o klavyeyi kötülesem senin moralin bozulacak en fazla iade edersin başka bir şey alırsın ama bunlara hiç gerek yok almadan sor bizde sana önerelim.
aynen öyle katılıyorum almadan önce sormak daha mantıklı aldıktan sonra iş işten geçmiştir

112ATT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Burakhan
Öylede mesela ben sistem topluyorum şuan bence f/p ürünler her parçada konu açıyorum en sonunda da aldığım fiyatları yazacağım göreceğim gerçekten f/p mı olmuş. İlk PC toplama deneyimim hatta bir arkadaş da topluyorum aynı pcden 2 tane oluyor

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Bence böyle konuların ismini Technopat'da gördüğüm gibi imzamıza yazalım herkes görsün.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
mantıklı bir yaklaşım

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öylede mesela ben sistem topluyorum şuan bence f/p ürünler her parçada konu açıyorum en sonunda da aldığım fiyatları yazacağım göreceğim gerçekten f/p mı olmuş. İlk PC toplama deneyimim hatta bir arkadaş da topluyorum aynı pcden 2 tane oluyor
Bak senin yaptığında bir sorun yok gayet mantıklı benim lafım aldıktan sonra yazanlara bu arada tüm parçalara karar verdikten sonra foruma yazsan güzel olur

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar PC topladıktan sonra bence ''bu parçaları aldım , bu paraya h.o mu g.o'' mu yazmayın sen bunu yazdıktan sonra artık PC yi toplamışsın olan olmuş belki kazık yemişsin belki makul bir fiyata almışsın ama artık olan olmuş almadan sorsan belki öneride bulunabiliriz ama konu açıp kendini üzmeye ne gerek var ki? Klavye alıyosun H.o mu G.o mu yazıyosun almadan sor önerelim ben burda sana o klavyeyi kötülesem senin moralin bozulacak en fazla iade edersin başka bir şey alırsın ama bunlara hiç gerek yok almadan sor bizde sana önerelim.
G.O linç yiyebilirsin.
seni destekliyorum 👍🏼

hanzos

80+ Bronze
Mantıklı ve ben sistemin konusunu açtığımda belirttim "Sistemin fiyatını sormak isteyen arkadaşlar olacaktır. Sistem fiyatını söylemiyorum sebebi ise: Dolar yüksek iken topladığım için tuzluya patladı fiyatı söylediğimde o fiyata bunu alırdın pahalı almışsın diyen bir kanser kitle olacak diye düşünüyorum. O yüzden söylemek istemiyorum." linçlik bir durumda yok

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Katılıyorum sonra kötü demeye dilim dönmüyor adam pişman oluyor üzülüyorum

Rammstein

80+ Silver
Yazdıkları bir mesajdan zeka seviyelerini anlıyoruz boş ver yazsınlar.

Top Bottom