Neler Yeni

Bigjoy Gainer Alacağım (Sporcular bakabilir mi?)

cagriunveren

80+ Bronze
Dostlar merhaba,
Supplementlerin vücut gelişimine etkilerini biliyorsunuzdur. Hele ki gün içerisinde alınması gereken besin değerleri "yeterince" alınmıyor ise. Uzun süredir gainer araştırması yapıyorum ve bugün gözüme bir ürün takıldı. Bigjoy markasını biliyorsunuzdur. Bu aralar sporcular tarafından popüler olan kaliteli ve olumlu yönlerde yorum alan marka.
Bigjoy'un Mass Gainer ürününü almak istiyorum. Hele ki böylesine indirimli fiyatta olması açıkçası beni almaya teşvik etti.
Sizce nasıl?

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
Bu işlerden hiç anlamam ama @Rambo_87 sana yardımcı olabilir

cagriunveren

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı markanın bir ürününü daha buldum.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dostlar merhaba,
Supplementlerin vücut gelişimine etkilerini biliyorsunuzdur. Hele ki gün içerisinde alınması gereken besin değerleri "yeterince" alınmıyor ise. Uzun süredir gainer araştırması yapıyorum ve bugün gözüme bir ürün takıldı. Bigjoy markasını biliyorsunuzdur. Bu aralar sporcular tarafından popüler olan kaliteli ve olumlu yönlerde yorum alan marka.
Bigjoy'un Mass Gainer ürününü almak istiyorum. Hele ki böylesine indirimli fiyatta olması açıkçası beni almaya teşvik etti.
Sizce nasıl?

Oha fiyatı çok uygun.
Üstelik 5440 gr.
Alınır bence.

cagriunveren

80+ Bronze

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
En iyi spor naturel ve dogal katgida yemek yimek. Ayda bir iki kere alinir özel protein olaylar. Fazlasi zarar demimde. Bana göre gereksiz

cagriunveren

80+ Bronze
En iyi spor naturel ve dogal katgida yemek yimek. Ayda bir iki kere alinir özel protein olaylar. Fazlasi zarar demimde. Bana göre gereksiz
Tabii ki de en önemlisi doğal yollarla beslenmek. Fakat mesleğim gereği, günlük almam gereken besin değerlerini yeterince alamıyorum ve kilo alma yönünde biraz desteğe ihtiyacım var. Bu yüzden alma ihtiyacı duyuyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Bayk

Bayk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ozan YILMAN
Evet aslında haklısınız fakat günü dop dolu geçen biri olan ben mesela kalori açığı oluşturmak ve yeterli seviyede protein karbonhidrat yağ alma konusunda zamanın yetersizliğinden dolayı bazı günler 1 öğün kaçırabiliyorum o günlerde tüketiyorum bence oluru budur her zaman supplement bulunmalıdır

cagriunveren

80+ Bronze
Evet aslında haklısınız fakat günü dop dolu geçen biri olan ben mesela kalori açığı oluşturmak ve yeterli seviyede protein karbonhidrat yağ alma konusunda zamanın yetersizliğinden dolayı bazı günler 1 öğün kaçırabiliyorum o günlerde tüketiyorum bence oluru budur her zaman supplement bulunmalıdır
Kesinlikle düşüncelerimin aynısını yazdın dostum. Sen hangi marka kullanıyorsun? Bigjoy önerir misin?

Bayk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ozan YILMAN
Vitargo carboloader , weider mega mass öneririm fakat sürekli kullanmıyorum bu sporu uzun yıllardır yapan arkadaşlarımın tavsiyesidir sürekli tozla yükleme önermiyorlardı o yüzden sürekli tozla yükleme yapmadım zaten sporu sadece stress atmak ve hayatımı düzene sokmak için yapıyorum whey olarakta weider kullanıyorum onuda off günlerinde kullanmıyorum :)

cagriunveren

80+ Bronze
Vitargo carboloader , weider mega mass öneririm fakat sürekli kullanmıyorum bu sporu uzun yıllardır yapan arkadaşlarımın tavsiyesidir sürekli tozla yükleme önermiyorlardı o yüzden sürekli tozla yükleme yapmadım zaten sporu sadece stress atmak ve hayatımı düzene sokmak için yapıyorum whey olarakta weider kullanıyorum onuda off günlerinde kullanmıyorum :)
Weider'a verecek kadar param olsa direk Weider alırım reis :) O kadar uçurma fiyatları :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,189
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom