Neler Yeni

Bazı Emojilerin Kullanımdan Kalkması Daha İyi Olacaktır

prmdmnn

80+ Bronze
Merhabalar, geçenlerde spam olarak gördüğüm bir emoji fark ettim, genelde bu işaret kaba ve hatta hakaret olarak da bilinir. Yani bu kötü emojiden bahsediyorum (*). Bunu en azından devre dışı bırakmak ya da mümkünse tamamen silmenin emoji sistemine göre daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Sizce de kaldırılmalı mı?

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhabalar, geçenlerde spam olarak gördüğüm bir emoji fark ettim, genelde bu işaret kaba ve hatta hakaret olarak da bilinir. Yani bu kötü emojiden bahsediyorum (*). Bunu en azından devre dışı bırakmak ya da mümkünse tamamen silmenin emoji sistemine göre daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Sizce de kaldırılmalı mı?
@Ethem Aslan bak örnek al biraz

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Çko ayb

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bence hakaret amaçlı kullanılmadığı sürece sıkıntı yok

IronClaw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Mustafa
* KENDİ KENDİNE Mİ BULANIK YAPIYO

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Orta parmak mı ? D-Dostum sen şimdi bütün sülaleme orta parmağını göstererek hakaret mi ettin. Niye küfür ediyorsun indir o parmağı :cry::cry:

IronClaw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Mustafa
:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular