Neler Yeni

Basketbolda kendimi nasıl geliştiririm?

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Lise 10a geçtim ama basketbolda çok acemiyim ve artık beden dersinde filan da hep basket oynıyacaz basketbol çalışacaz anlaşılan şu anda hoca hep basket videoları filan açıyor abim de söyledi liseye geçince hep basketbol oynancak diye arkadaşlarım da hep basket oynuyor ben kendimi nasıl geliştiririm?

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Konuyu takipdeyim tam bir kolsuz gibi oynuyorum.

gorkxgoat

80+ Bronze
Lise 10a geçtim ama basketbolda çok acemiyim ve artık beden dersinde filan da hep basket oynıyacaz basketbol çalışacaz anlaşılan şu anda hoca hep basket videoları filan açıyor abim de söyledi liseye geçince hep basketbol oynancak diye arkadaşlarım da hep basket oynuyor ben kendimi nasıl geliştiririm?
Bende bilmiyordum nasıl oynanacağını.
Sadece hergün sahaya gidip basketbol oynadım öyle öyle kendini geliştiriyorsun (Kendinden iyi kişilerle oynarsan daha çabuk öğrenirsin )
Yada belediye kursları varsa ona gidebilirsin

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
boyun kısaysa yoğurt ye (!)

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Antreman yapın.

Daha önce basketbol oynayan ve iyi oynayan birisi olarak söylüyorum bunu.

Bol bol atış, çalım gibi antremanlar yapın.

Zamanla daha iyi oynayacaksınız.

Mr.Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Efe Özpolat
Instagram
ozpolat_efe
Discord
ozpolat_efe#6063
Oynayarak (tek başıan ya da kendinden daha iyi oynayanlarla)

Gl0ve

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Yusuf Kadir ORAL
Herşeydeki gibi antrenman en önemlisi kanka bol bol çalış video'lar izle

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Youtube dan atış teknikleri izleyip birebir aynısı olana kadar antrenman yapın

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
full üçlük çalış curry gibi bir oyuncu mesela üçlüğü olmasa nbade asla o kadar iyi efsane olarak görülmez üçlüğün iyise her takımda yer bulkursun kendimden ornek veriyorum üçlüğüm kötü ama turnikem iyi her takıma alınmam

halil 070

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
kolunu güçlendir top hakimiyetini arttır.boyuna göre pozisyon seç o pozisyona göre antreman yap

Gl0ve

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Yusuf Kadir ORAL
full üçlük çalış curry gibi bir oyuncu mesela üçlüğü olmasa nbade asla o kadar iyi efsane olarak görülmez üçlüğün iyise her takımda yer bulkursun kendimden ornek veriyorum üçlüğüm kötü ama turnikem iyi her takıma alınmam
Kanka Top Hakimiyetini Geliştirsen ve Takım Oyuncusu isen PG olarak Takımlarda yer alabilirsin bence ama senin yerine oynayacak kişi sayısıda fazla olur ondan dolayı kendini sürekli geliştir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,055
Üyeler
140,137
Son üye
Thepuns
Top Bottom