Neler Yeni

Başka forumların ön yargıları

marilyn

80+ Silver
Başka forumlara hiç kayıtlı değilim ama hep bir şey araştırırken bakıyorum valla bunların derdi ne bilemedim James Donkey ve gamepower gibi markalar ile alıp veremedikleri var james donkeyin ssd sinde eski sistemlerde uyumluluk sıkıntısı varmış 2014 de aldığım lenovo g50 laptopumda taktım ve sıkıntısız kullandım james donkeyin kulaklığı kalitesiz ve aşırı dipses sorunu varmış çöpmüş 220 TL'ye aldım dipses var evet ama rahatsız edecek derecede abartılacak şekilde değil ve çok kaliteli arkadaşımdada gamepower medusa var ondada yok şurası ısınıyor kulaklık yandı yok dipsesi var yok bozuldu diye yahu tek benmi yaşamıyorum bunları yoksa insanlarmı çok bahtsız gerçekten insanların şu ön yargılarını kaldırıp sadece kullanıcıları dinlemesi lazım bir kişinin diline dolanıyor 40 kişi peşinden koşuyor

Birde adını vermiyeceğim forum sahibinin açıklaması şu şekilde
-bu james donkeye güvenmeyin eski sistemlerde uyumsuzluk problemi var ve dosyalarınıza bu eşşeklere emanet etmeyin faaln demiş

vallahi diyecek bir şey bulamıyorum

Not:ha sıkıntı yaşıyabilirsiniz bu tip şeyler her markada olabilir sadece bazılarında ihtimal daha düşük
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu forum iyi kullanıcı yazıyor bilmeyen susuyor gayet güzel bir düzen

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
O bahsettiğin forumun editörlerinin inceleyip önerdiği monitör;

marilyn

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok komikler sırf bu yorumlardan kullanmadan iade edicektim iyiki etmemişim

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Gamepower dan farkı yok bu monitörün.

marilyn

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower dan farkı yok bu monitörün.
Jd ile gp evlenmiş monster diye çocukları olmuş gibi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada merak ettiğimden soruyorum bu dipses neden oluyor birde önlenebilirmi bununla ilgili detaylı bir rehber yapabilirmisin pek bir bilgiye varamadımda

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Uğurcan
Bence de bazı forumlarda ciddi anlamda bir önyargı söz konusu. Ama benim anladığım bu işler biraz da şans meselesi. Bundan önce yaklaşık 4 yıl rampage in çok ucuz bir kulaklığı olan sn r2 yi kullanıyordum. 2. senesi pedleri soyulmaya başladı ama onun haricinde bir sıkıntı yaşamadım son 2-3 ayında ise jak ile alakalı bir problem çıktı ve ses tek kulaklığa gelmeye başladı.
Böyle olunca değiştirmeye karar verdim. Uzun süre araştırma yaptıktan sonra aklıma gamepower medusa 7.1 yatınca gidip aldım. Şuan 1. veya 2. ayı ama bugün itibariyle kulaklığın sağ tarafı gitti(benim bilgisayarın laneti galiba bu). Üstelik buna önceki kulaklığın 2-3 katı özen gösterdim. Ne yere düştü ne bir yere çarptı. Sadece girişe yakın olan kablo ufak bir eğimle duruyordu kasa ile duvar arasında. Daha önce bu problem ile ilgili pek yorum gördüğümü de hatırlamıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom