Neler Yeni

ASRock A320M-HDVR4-Colorful BattleAX B450M-HD V14

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kaynağım var. Asrock olanın VRM kötü. Liste bu.

Colorful olanda her hangi bir bilgi yok. Ancak kart üzerinde mosfet olmadığından pek tercih edilesi değil. Çünkü yakın fiyata B450M S2H var. Ve onda mosfet var. Ve VRM olarak bunlardan üstün.

Hatta 2. Listem`de var. :)

B450 Versiyonu`nun rezil VRM`i. A320 olanı da aynı idi diye hatırlıyorum.

Alıntıyı görüntüle

@Abdullah Hacıgül
Colorful 'un kompanent hakkında bilgin yoksa genel bir yorum yapma. Attığın listenin de bir anakrt alırken bakılması mühim bir liste değil bak oradaki "A" onun neden niçin gerekli olduğunu araştır çünkü ezbere o listeye bakıp B450 Dragon anakart çöp diyenlere aşağıdaki hız aşırtma ile güzel bir cevap vermiştim zamanında

DonanımFikir

Ramazan-ı Şerif
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,476
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Abdullah abininde dediği gibi
Bakarsan son zamanlarda topladığı sistemlerde hep b450 var
Çünkü eğer işlemcine oc yapacaksan b450 Gerekli
ve bu videoyu 2:38 e alın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve b450 önerisi istersen B450S2h öneririm
Ve abdullah abinin son zamanda topladıkları sistemlerde (da2 hariç) neredeyse bu dediğim anakart var
çünkü anakartta m2ssd desteği 2 slot ram yeri
MOSFET SOĞUTUCUsu bile var

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Colorful 'un kompanent hakkında bilgin yoksa genel bir yorum yapma. Attığın listenin de bir anakrt alırken bakılması mühim bir liste değil bak oradaki "A" onun neden niçin gerekli olduğunu araştır çünkü ezbere o listeye bakıp B450 Dragon anakart çöp diyenlere aşağıdaki hız aşırtma ile güzel bir cevap vermiştim zamanında

Ancak aynı fiyatlarla B450M S2H varken mantıksız. Ayrıca en kötü B450 anakart ile bile overclock yapılabilir. Bu o anakartın kötü olduğu gerçeğini değiştirmez. B450M Dragon çöp değil. Bir sistemde kullanıldı diye kullanan kişiyi eleştirmek saçmalık. Ancak yine de yakın fiyata S2H olduğu değişmez bir gerçek. Bu arada o listeyi okumayı biliyorum. Hatta yakında kendi listemi yapacağım. Sizin de bakmanızı isterim :)

Son düzenleme:

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Ancak aynı fiyatlarla B450M S2H varken mantıksız. Ayrıca en kötü B450 anakart ile bile overclock yapılabilir. Bu o anakartın kötü olduğu gerçeğini değiştirmez. B450M Dragon çöp değil. Bir sistemde kullanıldı diye kullanan kişiyi eleştirmek saçmalık. Ancak yine de yakın fiyata S2H olduğu değişmez bir gerçek.
Anakartın kötü olması için o fiyata daha iyisinin olması gerekmez.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ancak aynı fiyatlarla B450M S2H varken mantıksız. Ayrıca en kötü B450 anakart ile bile overclock yapılabilir. Bu o anakartın kötü olduğu gerçeğini değiştirmez. B450M Dragon çöp değil. Bir sistemde kullanıldı diye kullanan kişiyi eleştirmek saçmalık. Ancak yine de yakın fiyata S2H olduğu değişmez bir gerçek.
Bu anakart ile yaptığım hız aşırtma normal bir hız aşırtma değil globalde bu hız aşırtma için X570 kullananlar var ben bunu B450 ile yaptım +700/+800 mhz

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,494
Üyeler
138,366
Son üye