Neler Yeni

AŞIRI BASSLI KULAKLIK ÖNERİSİ

kaynorz

80+
Merhaba arkadaşlar bütçem 100 TL civarı kulaklık (KULAK İÇİ) istiyorum. Ama aşırı ama aşırı basslı istiyorum bass beni mutlu ediyor. Biraz araştırdım hangisini almalıyım ya da daha iyileri varsa bana önerir misiniz? ?

Kz Atr Super Bass Kulak İçi Kulaklık​

Kz Ed4 Heavy Bass Hi-Res Kulak Içi Kulaklık​

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Merhaba arkadaşlar bütçem 100 TL civarı kulaklık (KULAK İÇİ) istiyorum. Ama aşırı ama aşırı basslı istiyorum bass beni mutlu ediyor. Biraz araştırdım hangisini almalıyım ya da daha iyileri varsa bana önerir misiniz? ?

Bunu öneririm daha iyi.

kaynorz

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu öneririm daha iyi.
Aga peki ya şu benim attığım şeylerin bassı'mı daha iyi yoksa senin attığının bassımı

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Aga peki ya şu benim attığım şeylerin bassı'mı daha iyi yoksa senin attığının bassımı
Aralarında bass konusunda çok bir fark olacağını zannetmiyorum. Neticede kulak içi kulaklık olduğu için belli bir yere kadar kalitesi artar. Ama diğer özellikler olarak benim attığım daha iyi.

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Göksel Gündüz

Aşırı bass'lı kulaklık arıyorsan sürücüleri büyük olması lazım. Kz ED4 Heavy 9.2mm diğeri 8 mm sürücülere sahipmiş. Arkadaşın gösterdiği ED12 modeli 10mm.

kaynorz

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aralarında bass konusunda çok bir fark olacağını zannetmiyorum. Neticede kulak içi kulaklık olduğu için belli bir yere kadar kalitesi artar. Ama diğer özellikler olarak benim attığım daha iyi.
Teşekkürler !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aşırı bass'lı kulaklık arıyorsan sürücüleri büyük olması lazım. Kz ED4 Heavy 9.2mm diğeri 8 mm sürücülere sahipmiş. Arkadaşın gösterdiği ED12 modeli 10mm.

Kz Ate Copper Driver Kulak İçi Kulaklık​

Bu nasıl peki aga ?​

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Göksel Gündüz
Teşekkürler !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kz Ate Copper Driver Kulak İçi Kulaklık​

Bu nasıl peki aga ?​

Bunda da sürücüler 8.2mm'ymiş. Bass konusunda yeterli olmayabilir ama altın kaplama olduğu için sesler daha net olabilir. Altın elektrik akımını daha iyi ilettiği için ses daha net ve eğer parazit varsa seste onu engelleyebilir altın kaplama olduğu için ama bass konusunda düşük olabilir.

Top Bottom