Neler Yeni

Arduino ile bilgi alışverişi sağlayacağım kablosuz bağlantı nedir?

YusufŞener

80+ Bronze
Kısaca mini bir drone yapmaya çalışıyorum bunun için Bluetooth veya Wireless kullanmam lazım.Wi-Fi ile Buzzer veya mesafe sensörü kullanabilir miyim ? istediğim bilgileri yaptığım komut cihazına aktarabilir mi ?
Ek olarak aralarındaki çekim gücü farkı olarak Wi-Fi daha iyi diye biliyorum fakat Bluetooth çekim gücünü arttırma şansım var mı ?

Emre4648

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Türkoglu
Kısaca mini bir drone yapmaya çalışıyorum bunun için Bluetooth veya Wireless kullanmam lazım.Wi-Fi ile Buzzer veya mesafe sensörü kullanabilir miyim ? istediğim bilgileri yaptığım komut cihazına aktarabilir mi ?
Ek olarak aralarındaki çekim gücü farkı olarak Wi-Fi daha iyi diye biliyorum fakat Bluetooth çekim gücünü arttırma şansım var mı ?
Mesafe sensoru ve bazzer kullanabilirsin ama mini yapicaksan Arduino ve pil kaldirirmi bilmem kaldirsasa max 1 2 dk ucurursun

Troy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Troy N4ndo
wifi modülü alıp deneyebilirsin ben bugün sipariş ettim 25 TL falan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,864
Üyeler
140,261
Son üye
BEARXX
Top Bottom