Neler Yeni

Arduino ile bilgi alışverişi sağlayacağım kablosuz bağlantı nedir?

YusufŞener

80+ Bronze
Kısaca mini bir drone yapmaya çalışıyorum bunun için Bluetooth veya Wireless kullanmam lazım.Wi-Fi ile Buzzer veya mesafe sensörü kullanabilir miyim ? istediğim bilgileri yaptığım komut cihazına aktarabilir mi ?
Ek olarak aralarındaki çekim gücü farkı olarak Wi-Fi daha iyi diye biliyorum fakat Bluetooth çekim gücünü arttırma şansım var mı ?

Emre4648

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Türkoglu
Kısaca mini bir drone yapmaya çalışıyorum bunun için Bluetooth veya Wireless kullanmam lazım.Wi-Fi ile Buzzer veya mesafe sensörü kullanabilir miyim ? istediğim bilgileri yaptığım komut cihazına aktarabilir mi ?
Ek olarak aralarındaki çekim gücü farkı olarak Wi-Fi daha iyi diye biliyorum fakat Bluetooth çekim gücünü arttırma şansım var mı ?
Mesafe sensoru ve bazzer kullanabilirsin ama mini yapicaksan Arduino ve pil kaldirirmi bilmem kaldirsasa max 1 2 dk ucurursun

Troy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Troy N4ndo
wifi modülü alıp deneyebilirsin ben bugün sipariş ettim 25 TL falan

Top Bottom