Neler Yeni

Apple vs Samsung kim alır

PhronoX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
ilker tetik

arkadaşlar not tutmak dizi film izlemek için alıyorum ipadde kalem yok 870₺ fiyatı kalem almam şart androidinde beni 5 sene götüreceğini düşünmüyorum kullanan var mıdır veya düşünceleriniz nedir black firday indirimlerinde almayı düşünüyorum seneyi beklersem alınmaz gibi geliyo

NotCry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Efe Tuncay ÖZCAN
İpad daha iyidir ama telefon olarak benim tercihim samsung

Daehyun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Dae
Ben S6 Lite alırdım, ama eğer 5 senelik bir tablet istiyorsan düşünmeden bile iPad al, yazılım desteği mükemmel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
selçuk yıldırım
yazılımlardan dolayı apple tabi ama samsungun tab s7+ ipad pro yu neredeyse geçecek sadece bazı yazılımlrda biraz kötü okadar

Gamer_g

80+ Bronze

arkadaşlar not tutmak dizi film izlemek için alıyorum ipadde kalem yok 870₺ fiyatı kalem almam şart androidinde beni 5 sene götüreceğini düşünmüyorum kullanan var mıdır veya düşünceleriniz nedir black firday indirimlerinde almayı düşünüyorum seneyi beklersem alınmaz gibi geliyo
Tabletlerde kesinlikle iPad en iyisi iPad öneririm.

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
apple hocam.her cihazda apple daha önde gözümde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bruce

Hadi telefon olsa bir ihtimal Samsung diyebilirdim de tablet üreten tek firma Apple değil mi zaten :D

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Tablet konusunda Apple diğer firmaları tokatlar. Telefon konusunda ise tercihim S serisi yani Samsung olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,317
Üyeler
140,171
Son üye
Wiolex
Top Bottom