Neler Yeni

[ANKET] Yurt Dışına Taşınmak İster Miydiniz?

Taşınmak ister miydiniz ve sebebi nedir?

• Oy kullanan toplam üye
    105

prmdmnn

80+ Bronze

1.jpg

Merhabalar, bugün sizlere burada anket hazırladım. Sorum şu, yurt dışına taşınmayı ister miydiniz ve nedenleri ne? Ben isterdim, çünkü yurt dışındaki akrabalarıma daha yakın olmak istiyorum, yabancı dilimi geliştirmeyi de düşünüyorum ve siyaset konusunda kafa karışıklığı da yaşamaktayım. Şimdi sözü size bırakıyorum...

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Eğitim için belki

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Yalnızca dil eğitimi almak yada diğer ülkelerin kültürlerini öğrenmek için giderim.
Bunu da ülkeme faydalı bir birey olmak için yaparım.
Türkiyem'den başka ülkeye yerleşmem.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Hangi ülke olduğuna bağlı :D

Venezula'da ülke, Almanya'da ülke.

Mehmet Anıl

80+ Silver

1.jpg

Merhabalar, bugün sizlere burada anket hazırladım. Sorum şu, yurt dışına taşınmayı ister miydiniz ve nedenleri ne? Ben isterdim, çünkü yurt dışındaki akrabalarıma daha yakın olmak istiyorum, yabancı dilimi geliştirmeyi de düşünüyorum ve siyaset konusunda kafa karışıklığı da yaşamaktayım. Şimdi sözü size bırakıyorum...
amcam almanyada ona yakin olmak için giderim üniden sonra orda dönerci acar asgari ücret bile alsam burdakj yazilim mühendislerinden 2 kat fazla kazanirim altima bir audi a6 2 katli ev alirim elimde iphone 11pro max

Mehmet Can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Mehmet can

1.jpg

Kesinlikle 1 gün olsa bile gezmeye gitmek isterdim ama kalmaya başlasam eğitim için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,868
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom