Neler Yeni

(ANKET) Donanım arşivi 3 alanlar gelsin

Sistemde herhangi bir sorun çıktımı ( yanlış parça, kırık vs.)

• Evet çııktı.

• Hayır tertemiz elime ulaştı.

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali akpınar
Benim sipariş edeli 11 gün oldu daha kargoda ayın 30 unda gelicek gösteriyor dediği zamanda gelirse tam 2 haftada olucak

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
gangS

BurhanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Burhan Türkcephe
Geldi knk ama daha kuramadım yarına kaldı

Damme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Necati Şen
Selam herkese,
Da-3 aldım elime ulaştı. Siparişim 7. iş gününde(9 gün) elime ulaştı. Kasa kutusunun kenarında bir yırtık bardı ama açıp baktım herhangi bir zarar görmemiş gayet güzel paketlenmiş. Eğer size gelen üründe sıkıntı olursa bilinki kargo sırasında kırılmış sökülmüş yamulmuş olabilir. İTOPYA nın yırtık kutulama yapacağını sanmıyorum. Sistemi elime aldım kontrol ettim herşeyi tam fatura ile uyuşuyor sonra ekran kartını taktım ve çalıştırdım bios güncellemesi ve windows kurulumu yapılmamıştı ben hazırlıklı olduğum için kendim güncelledim kurdum şuan da-3 sistemden sizlere yazıyorum. ssd testini yaptım her şey normal. furmark ve priem95 testlerini de yapacağım. Parçalarda ve montaj da sıkıntı yok. sorusu olan varsa cevaplayabilirim.Fotoğrafları da aşağıya bırakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemi ben de aldım fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. Ekran kartı fanları devirini artırdıkça kasa titremeye başlıyor, daha da hızlanırsa bı sefer ses çıkartıyor. Yan paneli açıp elimi değdirdiğimde ekran kartının titrediğini anlayabiliyorum. Ekran kartının montajında bir sıkıntı yok gayet sağlam ve düzgün. Fanlara baktığımda herhangi bir kırık ve ya sürtünecek materyal göremiyorum. Ekrana gelen görüntüde bir sıkıntı yok ultra ayarlarda oyunları açıyor. Sorun ne olabilir? Bu sistemde aynı sorunu yaşayan birini daha gördüm. Geri göndermek için itopyayla görüştüm ama 3 gündür kargo şirketi teslim almaya gelmiyor. Yani göndermekten vazgeçip kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Bu sorun kullanımda bir sıkıntıya sebep olur mu, bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:

Lawless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yasin Aydın
1 Ekim'de ekran kartıyla berabee elime ulaştı

bekocan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Berkay DÖNMEZ
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemi ben de aldım fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. Ekran kartı fanları devirini artırdıkça kasa titremeye başlıyor, daha da hızlanırsa bı sefer ses çıkartıyor. Yan paneli açıp elimi değdirdiğimde ekran kartının titrediğini anlayabiliyorum. Ekran kartının montajında bir sıkıntı yok gayet sağlam ve düzgün. Fanlara baktığımda herhangi bir kırık ve ya sürtünecek materyal göremiyorum. Ekrana gelen görüntüde bir sıkıntı yok ultra ayarlarda oyunları açıyor. Sorun ne olabilir? Bu sistemde aynı sorunu yaşayan birini daha gördüm. Geri göndermek için itopyayla görüştüm ama 3 gündür kargo şirketi teslim almaya gelmiyor. Yani göndermekten vazgeçip kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Bu sorun kullanımda bir sıkıntıya sebep olur mu, bilgisi olan var mı?
kral bence anakartı kontrol et bi arkadaşta gördüm vidalrdan birini takmamışlar. belki sende de olmuş olabilir. Bende de titreşim ve ses var ama ekran kartı oynamıyor. Yani sadece dokununca anlıyorum asla gözle görülür bir titreşim yok. Hatta bunu yazarken açıp kontrol ettim. sen bi tekrar bak bence büyük ihtimal montajda sıkıntı var. furmark testi yapmış mıydın ? Görüntü gelse bile teste tutman daha iyi olur senin için. Belki ekran kartı sıkıntılı.

BurhanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Burhan Türkcephe
dch sürücüsünü nasıl indiriyoruz bilen varmı ekran kartı driverını kurduğum zaman dch sürücüsünün olmadığını söyledi

Damme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Necati Şen
kral bence anakartı kontrol et bi arkadaşta gördüm vidalrdan birini takmamışlar. belki sende de olmuş olabilir. Bende de titreşim ve ses var ama ekran kartı oynamıyor. Yani sadece dokununca anlıyorum asla gözle görülür bir titreşim yok. Hatta bunu yazarken açıp kontrol ettim. sen bi tekrar bak bence büyük ihtimal montajda sıkıntı var. furmark testi yapmış mıydın ? Görüntü gelse bile teste tutman daha iyi olur senin için. Belki ekran kartı sıkıntılı.
Üstad gözle görülür titremeyi ben de göremiyorum. Titreme de tam olarak şu şekilde; ilk titremeye başaldığında sürekli bir titreme hissediyorum elimde eğer daha fazla yük biner ve fanlar hızlanırsa bu sefer titreme daha sert ve kesik kesik geliyor. Aynı arabaya anahtarı sokup da gaz vermeden anahtarı çevirir gibi. Bu şekil titrerken de çok hafif ses yapıyor. Garanti için itopyadan kod aldım ama kargo şirketinin ilçemdeki şubesiyle ufak bi sorun yaşadım ve gönderemedim. Zaten online dersler başladığı için de pc yi kullanmak zorundayım. Fan bilyelerinde sıkıntı olabileceğini duydum. Eğer titreme ilerde farklı bir soruna yol açarsa mutalaka garantiye yollarım. Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,198
Son üye
Ahmetkeskin41
Top Bottom