Neler Yeni

(ANKET) Donanım arşivi 3 alanlar gelsin

Sistemde herhangi bir sorun çıktımı ( yanlış parça, kırık vs.)

• Evet çııktı.

• Hayır tertemiz elime ulaştı.

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İşlemci hariç bütün parçaların kutusu geldi zaten işlemcide AMD Ryzen 5 3500 MPK yazıyordu kutususz geliyor. İşlemci soğutucu kutusu geliyor sadece.
teşekkürler bende youtuberler gibi arkaya bir sürü kutu dizmek istiyorumda sistem parçalarını çıkarıp takmayı bilmiyorum bi tek ram takmayı biliyorum

bekocan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Berkay DÖNMEZ
teşekkürler bende youtuberler gibi arkaya bir sürü kutu dizmek istiyorumda sistem parçalarını çıkarıp takmayı bilmiyorum bi tek ram takmayı biliyorum
ahahahah ben yaptım bunu çok güzel oluyor onca zaman videolarda izlemiştim. İnşallah sende aynı şekilde dizersin kardeşim.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Ben aldım parçalarda bir sorun yoktu fakat kargocu bildiğin eşofmanla ve kendi şahsi arabasıyla geldi ve kasayı gözümün önünde düşürdü kasa yamuldu ama sorun çıkartacak kadar bi düşürme değil o yüzden dert etmedim
Üniformamı giysin? Şahsi araçlar calışabiliyor kargocular ve dusurduyse geri verin

Yigit 22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
yigit TOPAL
Uygunsuz davranış
Üniformamı giysin? Şahsi araçlar calışabiliyor kargocular ve dusurduyse geri verin
Aynen üniforma giysin duyar kasmana gerek yok ama ups bir şirket ve üniformaları var ayrıca dediğin şahsi araçlar çalışabiliyor kısmı da hepsijet gibi kargolara ait bos yorum yapacağına ötede havla

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Aynen üniforma giysin duyar kasmana gerek yok ama ups bir şirket ve üniformaları var ayrıca dediğin şahsi araçlar çalışabiliyor kısmı da hepsijet gibi kargolara ait bos yorum yapacağına ötede havla
Uyarınız Hayırlı olsun Terbiyenizi takının @Mehmet Yılmaz

RobinD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Robin Demircan
Ben aldım parçalarda bir sorun yoktu fakat kargocu bildiğin eşofmanla ve kendi şahsi arabasıyla geldi ve kasayı gözümün önünde düşürdü kasa yamuldu ama sorun çıkartacak kadar bi düşürme değil o yüzden dert etmedim
Knk benimki monitör klavye mouse falan dahildi 3 kutu geldi adam kasayı kapıya çarptı 😆😆

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Zahid Doğan
Selam herkese,
Da-3 aldım elime ulaştı. Siparişim 7. iş gününde(9 gün) elime ulaştı. Kasa kutusunun kenarında bir yırtık bardı ama açıp baktım herhangi bir zarar görmemiş gayet güzel paketlenmiş. Eğer size gelen üründe sıkıntı olursa bilinki kargo sırasında kırılmış sökülmüş yamulmuş olabilir. İTOPYA nın yırtık kutulama yapacağını sanmıyorum. Sistemi elime aldım kontrol ettim herşeyi tam fatura ile uyuşuyor sonra ekran kartını taktım ve çalıştırdım bios güncellemesi ve windows kurulumu yapılmamıştı ben hazırlıklı olduğum için kendim güncelledim kurdum şuan da-3 sistemden sizlere yazıyorum. ssd testini yaptım her şey normal. furmark ve priem95 testlerini de yapacağım. Parçalarda ve montaj da sıkıntı yok. sorusu olan varsa cevaplayabilirim.Fotoğrafları da aşağıya bırakıyorum.
özelleştirme yaparak mı aldın

Top Bottom