Neler Yeni

(ANKET) Donanım arşivi 3 alanlar gelsin

Sistemde herhangi bir sorun çıktımı ( yanlış parça, kırık vs.)

• Evet çııktı.

• Hayır tertemiz elime ulaştı.

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

BurhanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Burhan Türkcephe
Arkadaşlar oylamada kargo süresini 2 haftayı geçmediyse dahil etmeyelim lütfen. Sorun çıkanlarda aşağıda sorununu belirtirse sevinirim. Ve lütfen konuyla ilgili yorum yapalım sadece.

BurhanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Burhan Türkcephe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye bu sistemi almayanları dışlıyorsunuz hüüüü :(
Kargosu eline geçenlerin cevaplayıp bekleyenlerin kafasındaki soruları kaldırmak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden beni dışlıyorsunuz geceleri ağlıyorum
Dışlamakla alakası yok kardeşim alanların pc sinde sorun varsa sorunlarını belirtmeaini istemişim gelip almadım yazıp çıkıyorsun

BurakTurk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Burak Türk
Kargosu eline geçenlerin cevaplayıp bekleyenlerin kafasındaki soruları kaldırmak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dışlamakla alakası yok kardeşim alanların PC sinde sorun varsa sorunlarını belirtmeaini istemişim gelip almadım yazıp çıkıyorsun
5 dk önce kargoya verildi gelince yazarım.

bekocan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Berkay DÖNMEZ
Selam herkese,
Da-3 aldım elime ulaştı. Siparişim 7. iş gününde(9 gün) elime ulaştı. Kasa kutusunun kenarında bir yırtık bardı ama açıp baktım herhangi bir zarar görmemiş gayet güzel paketlenmiş. Eğer size gelen üründe sıkıntı olursa bilinki kargo sırasında kırılmış sökülmüş yamulmuş olabilir. İTOPYA nın yırtık kutulama yapacağını sanmıyorum. Sistemi elime aldım kontrol ettim herşeyi tam fatura ile uyuşuyor sonra ekran kartını taktım ve çalıştırdım bios güncellemesi ve windows kurulumu yapılmamıştı ben hazırlıklı olduğum için kendim güncelledim kurdum şuan da-3 sistemden sizlere yazıyorum. ssd testini yaptım her şey normal. furmark ve priem95 testlerini de yapacağım. Parçalarda ve montaj da sıkıntı yok. sorusu olan varsa cevaplayabilirim.Fotoğrafları da aşağıya bırakıyorum.

Ekler

• IMG_20200922_232453.jpg
    IMG_20200922_232453.jpg
    883.4 KB · Hit: 97
  • IMG-20200922-WA0019.jpg
    IMG-20200922-WA0019.jpg
    156.5 KB · Hit: 100
  • IMG-20200922-WA0059.jpeg
    IMG-20200922-WA0059.jpeg
    1.4 MB · Hit: 98

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Selam herkese,
Da-3 aldım elime ulaştı. Siparişim 7. iş gününde(9 gün) elime ulaştı. Kasa kutusunun kenarında bir yırtık bardı ama açıp baktım herhangi bir zarar görmemiş gayet güzel paketlenmiş. Eğer size gelen üründe sıkıntı olursa bilinki kargo sırasında kırılmış sökülmüş yamulmuş olabilir. İTOPYA nın yırtık kutulama yapacağını sanmıyorum. Sistemi elime aldım kontrol ettim herşeyi tam fatura ile uyuşuyor sonra ekran kartını taktım ve çalıştırdım bios güncellemesi ve windows kurulumu yapılmamıştı ben hazırlıklı olduğum için kendim güncelledim kurdum şuan da-3 sistemden sizlere yazıyorum. ssd testini yaptım her şey normal. furmark ve priem95 testlerini de yapacağım. Parçalarda ve montaj da sıkıntı yok. sorusu olan varsa cevaplayabilirim.Fotoğrafları da aşağıya bırakıyorum.
bişey sorcam da3 ü montajlımı aldın

Yigit 22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
yigit TOPAL
Arkadaşlar oylamada kargo süresini 2 haftayı geçmediyse dahil etmeyelim lütfen. Sorun çıkanlarda aşağıda sorununu belirtirse sevinirim. Ve lütfen konuyla ilgili yorum yapalım sadece.
Ben aldım parçalarda bir sorun yoktu fakat kargocu bildiğin eşofmanla ve kendi şahsi arabasıyla geldi ve kasayı gözümün önünde düşürdü kasa yamuldu ama sorun çıkartacak kadar bi düşürme değil o yüzden dert etmedim

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Rafet Sunal
ayın 8inde aldım 2 gün önce uşağa geldi ve hala kargo benim adresime ulaşmamıştı 40 kilometre gidip kendim 11 kiloyu yarım saat taşıyarak aldım.Hiç sorunu çıkmadı(yani kasada hafif çizik var bu benim için sorun değil).

Top Bottom