Neler Yeni

Amazon Almanya Şubesi Alışveriş Rehberi

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Sercan Çil

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,027
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Konuda alıntı var mı yoksa tamamıyla sana mı ait?

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Sercan Çil
Konuda alıntı var mı yoksa tamamıyla sana mı ait?

Bana ait tek tek kendim yazdım ve yardımcı olmaya çalıştım. İnternette de metinleri aratabilirsin hocam. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten attım ama forumda reaksiyon istemek yasak.Bu yüzden bir daha kullanmamanı ve cevabını düzenlemeni öneririm:)
Kullanıcı eğer konunu faydalı bulduysa zaten reaksiyon atacaktır.İyi forumlar

Geç gördüm mesajını hocam. Zaten işin şakası yoksa reaksiyon almak gibi bir derdim yok. Bu tip şeyler forumun tadı tuzu. Yardımlaşma platformu ne de olsa. Yine de bilgilendirmen için sağol 👍🏼

Son düzenleme:

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bana ait tek tek kendim yazdım ve yardımcı olmaya çalıştım. İnternette de metinleri aratabilirsin hocam. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geç gördüm mesajını hocam. Zaten işin şakası yoksa reaksiyon almak gibi bir derdim yok. Bu tip şeyler forumun tadı tuzu. Yardımlaşma platformu ne de olsa. Yine de bilgilendirmen için sağol 👍🏼
Rica ederim.

aliaarslann01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ali Arslan

bu ürün amazon.com.tr 'den MSİ RX 5700 XT GAMİNG X KDV dahil 2997 TL

bu ürün amazon.de 'de birebir aynı ürün 448 EURO (3313 TL)
Türkiye'ye geldiğinde %18 gümrük vergisi eklendiğinde 3909 TL yapıyor.

Amazon.de den alışveriş yapmak hiç mantıklı gelmedi bu hesaba göre, yanlışım varsa düzeltin lütfen amacım rehberi haksız çıkarmak falan değil yoksa benimde işime gelir ucuza ürün almak :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Sercan Çil

bu ürün amazon.com.tr 'den MSİ RX 5700 XT GAMİNG X KDV dahil 2997 TL

bu ürün amazon.de 'de birebir aynı ürün 448 EURO (3313 TL)
Türkiye'ye geldiğinde %18 gümrük vergisi eklendiğinde 3909 TL yapıyor.

Amazon.de den alışveriş yapmak hiç mantıklı gelmedi bu hesaba göre, yanlışım varsa düzeltin lütfen amacım rehberi haksız çıkarmak falan değil yoksa benimde işime gelir ucuza ürün almak :)

Rehberde her ürünün uyguna gelmeyeceğinin altını çizdim. Bu rehber uyguna gelen dönem veya ürünlerde Amazon'dan alışveriş yapmak isteyenler için hazırlandı. Ben 700TL ucuza getirdim ekran kartını dostum. Ayrıca EVGA gibi kaliteli bir model olan 2060Ko 2800 küsür TL ye geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet
Hocam merhabalar benimde bir sorum olacak. Amazon un mobil uygulamasını kullanıyorum. Bir ürün ararken sadece amazon un sattığı ürünleri seçme gibi bir seçenek yokmudur yoksa benmi bulamadım. Amazon un ürünleri genelde ucuz oluyor ama filtrelerde satıcı seçeneği yok. Bu arada elinize sağlık yararlı konu olmuş.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Horttt

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Buradan Valorant Points alırsam, TR sunucularında kullanamicam değil mi? Bu VP'leri nasıl TR de kullanabilirim?

Amazon.de'den Almanya'ya gönderdiğimiz bir ürünü kendi adımıza faruralandırıp tutarı Türkiye kredi kartımızla ve Türkiye adresimizle ödediğimizde KDV iadesi yapılıyor mu?

Son düzenleme:

majeste

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer koyuncu
amazon siparişinizin türkiye ye sevki ürünlerin içeriği nedeni ile askıya alınmıştır diye mesaj geldi. ne yapılması lazım sizde de oldu mu? 900 TL lik ram almıştım.

Top Bottom