Neler Yeni

Akılsız televizyonu akıllı yapan aparat arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Özgür Kurtboğan
Rahat rahat uzanarak Netflix'de dizilerimi izlemek için televizyonumu akıllıya çevirecek aparat aradım ve xiaomi nin stick ve mi box unu gördüm fakat fiyatları yüksek geldi
100-150tl arasında televizyondan netflix izlememi sağlayabilecek bir cihaz var mıdır acaba

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Rahat rahat uzanarak Netflix'de dizilerimi izlemek için televizyonumu akıllıya çevirecek aparat aradım ve xiaomi nin stick ve mi box unu gördüm fakat fiyatları yüksek geldi
100-150tl arasında televizyondan netflix izlememi sağlayabilecek bir cihaz var mıdır acaba
mi tv stick

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Android TV Box'a ihtiyacın var ve bu cihazları o kadar ucuza bulman mümkün değil.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
Mi TV stcik sadece YouTube Netflix Spotify gibi uygulamaları kullanmak için tasarlanmış, mobilitesi ve kullanım kolaylığıçok yüksek olan model.
Mi box ise yine kullanım kolaylığı ve mobilitesi yüksek olmasına karşın, belli başlı uygulamalar haricinde Store'dan uygun oyunları indirerek oynamanızı da imkan tanır. Şahsen ben mi boxtan kız arkadaşımla birlikte shark gibi oyunlar oynuyorum, eğlenceli oluyor. Tabi oyun oynamak için oyun kolu almanız gerekiyor.

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
evet belirttiğiniz fiyat aralığında ürün bulamazsınız fakat evde kullanılmayan tablet yada telefonların anakartını televizyonunuza bağlarsanız (televizyon tablet yada telefon olacak) içinde tabletin yada telefonun yapabildiği herşeyi yaparsınız

Kimera

80+ Bronze
O fiyatlarda kolayca bulursunuz lakin o cihazlar çoğunlukla 1GB RAM'e sahip oluyor.
Ve günümüzde bile Android boştayken 800MB kullanıyor.

Yani o bütçe ile ancak kanser olabiliyorsunuz.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
faruk efe
evet belirttiğiniz fiyat aralığında ürün bulamazsınız fakat evde kullanılmayan tablet yada telefonların anakartını televizyonunuza bağlarsanız (televizyon tablet yada telefon olacak) içinde tabletin yada telefonun yapabildiği herşeyi yaparsınız
o nası oluyor ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,987
Üyeler
140,586
Son üye
SHYROSE
Top Bottom