Neler Yeni

Android Acımasız Taret Oyunumuz: Chop da Enemies

robin

80+ Silver
Aslında ben daha yeni öğreniyorum diyebilirim, asıl işi iki arkadaşım yapıyor, bundan önce giriş seviyesinde Pyhton ve orta düzeyde Java biliyordum, ben yeni öğreniyorum. :) Planlı ilerlersem yaz sonuna kadar doğru düzgün bir oyun yapabilmeyi öğrenmiş olacağım. :)
Bir de sadece dil bilmek yetmiyor, Unity kullanmayı da öğrenmek lazım ama ikisi bir arada oluyor zaten, bunun haricinde fotoğraf düzenleme (2B veya 3B oyunlar için) ve 3B tasarım bilgisine de sahip olmak gerekiyor.
Bunlar için Blender, GIMP gibi açık kaynaklı programları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir de oyun içi müzikleri var.
Siz de öğrenmek istiyorsanız YouTube'da bol bol kaynak var, Türkçe olsun derseniz BTK Akademi'nin de iyi olduğunu söylüyorlar.
C# için önereceğin YouTube kanalı varmı kanka

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ya hocam çok zor olmuş yaw. Bekliyelim ki vursunlar bir ömür odaklıyor daa vuracak. Şerefsizler çok hızlı koşuyorlar.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Ya hocam çok zor olmuş yaw. Bekliyelim ki vursunlar bir ömür odaklıyor daa vuracak. Şerefsizler çok hızlı koşuyorlar.
Evet zor, ama strateji geliştirmek önemli aslında biraz da, doğru seçimleri yaptığınızda bölümü geçiveriyorsunuz. 🥳🤯

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor

kerobey7887

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Kerem
Discord
kerobey7887 #7072
Hayırlı olsun hocam.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
@GryAsl anlatsın, pentium oyunu kırdığını falan söyledi ama pek de bir şey yok. :)
Yaow bi tane site var adamlar Steam e çıkan bütün oyunları kopyala yapıştır yapıp "korsanı çıktı indirin la" diye özel sayfa açıyor. Böyle "xxx crack" diye aratınca en başta hep o sayfa çıkıyor.

Dosyayı sanal makineye kurdum sonuna kadar gittim ama baş dışında bi şey çıkmadı tabi. Zaten attığım konuda baya anlatmıştım SS ler ile, ilgilenirsen oraya da bak baya gülmüştüm zamanında.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Yaow bi tane site var adamlar Steam e çıkan bütün oyunları kopyala yapıştır yapıp "korsanı çıktı indirin la" diye özel sayfa açıyor. Böyle "xxx crack" diye aratınca en başta hep o sayfa çıkıyor.

Dosyayı sanal makineye kurdum sonuna kadar gittim ama baş dışında bi şey çıkmadı tabi. Zaten attığım konuda baya anlatmıştım SS ler ile, ilgilenirsen oraya da bak baya gülmüştüm zamanında.
Haklısınız hocam, böyle şeyler fos çıkıyor zaten genelde.
Kendi oyununuzu korsan oynamak nasıl bir duyguydu (?) :D

Top Bottom