Neler Yeni

Açık liseye geçmeli miyim ?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
Suan normal Anadolu lisesi okuyorum 10. Sınıfa geçtim virüs yüzünden yoksa kalıyordum
Okula gidiyorum ama okul benim için sadece zaman kaybı derslerin yarisindan fazlasından kaldım
Liseyi bitirmek zorundayım o yüzden açık liseye geçmek mantıklı mı
Oyle yada böyle o lise bitecek o yuzden liseyi en kolay yoldan neden bitirebilirim kafamda meslek lisesinemi geçsem açıktan mı okusam diye bir soru var ama meslek liseside Anadolu lisesi gibi benim için zaman kaybı olurmu

• TEŞEKKÜRLER​

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Buna senin karar vermen lazım. Ama öneri istiyorsan bence devam et.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Suan normal Anadolu lisesi okuyorum 10. Sınıfa geçtim virüs yüzünden yoksa kalıyordum
Okula gidiyorum ama okul benim için sadece zaman kaybı derslerin yarisindan fazlasından kaldım
Oyle yada böyle o lise bitecek o yuzden liseyi en kolay yoldan neden bitirebilirim kafamda meslek lisesinemi geçsem açıktan mı okusam diye bir soru var ama meslek liseside Anadolu lisesi gibi benim için zaman kaybı olurmu

• TEŞEKKÜRLER​
Açıktan okumani asla ve asla tavsiye etmem ama senin kararin

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
Kaira Bilgic
Açık lisede sınavları kaçırabilirsin ve bir ciddiyeti olmaz sınavların ayrıca en azından örgün bir eğitimi bitirmen gerekiyor derslerin yarısından fazlasında kalma sebebin ne sence ?

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,782
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bende 9 da kaldım.
Şu an 10 um.
Açık lisede sınavlar daha zor olacak.
Gezmek daha iyi gelecek veya bilgisayar oynamak,ders çalışmıcaksın.
Okula giderken ders çalışmak mecbur.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açık lisede sınavları kaçırabilirsin ve bir ciddiyeti olmaz sınavların ayrıca en azından örgün bir eğitimi bitirmen gerekiyor derslerin yarısından fazlasında kalma sebebin ne sence ?

Sonuç olarak gecmelimiyim gecmemelimiyim

phestopick

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
878
İsim
salih
anadolu lisesini bir şekilde kazanmışsın ve onu bitirmeye bak.
ben 12.sınıftayken okulu çok boş buluyordum ne ders çalışacak vaktım oluyordu ne de bişey öğreniyordum
neredeyse açığa alacaktım fakat düşündüm ki 3 sene emek vermişim 1 sene için açık lise diplomasına değmez
şu da bir gerçek lise diplomasının hiçbir önemi yok
kafana göre takıl bana sorarsan devam et suan kı lısene :D

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş

• TEŞEKKÜRLER​
üniversite okumak istemiyosan direk liseden sonra kalifiye olarak çalışcam diyorsan geçebilirsin meslek lisesine geçersen bi bölüm seçersin en azından okul bittiğinde elinde o dalda belgen olur

Top Bottom