Neler Yeni

Acer 165hz IPS monitör alınır mı?

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Gaming gecesinden Asus tuf 165hz ıps panel monitör almanı öneririm.
1500tl ye geliyor her hafta.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden bilmiyorum ama hep bu özellikteki monitörler 1600 TL bandına indi.
Örnek acer nitro
Msi
Asus tuf
Ve heralde hepside alınabilir modeller.
75 hz olanını kullanıyorum ve memnunum. 144hz ler bu fiyatta gezerken 165hz ips monitör bulmak merak ettirdi doğrusu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali gelturan
Dostum 1ms MPRT o monitör onlar fps oyuncusuysan kensinlikle uzak dur şu an piyasada 1ms gtg ips panel sadece LG VE WİESONİC nano ips monötörlerde mevcut. Bak fps PUBG apex fornite gibi oyunları oynuyorsan ips 1 ms gtg değilse uzak dur . Yok ben hikay modluk yavaş oyunları oynuyorum diyorsan alabilirsin sıkıntı olmaz. He ben ips 1ms gtg monitör istiyorsan nano ips monitör alman gerekiyor. 1MS gtg değeri önemli daha yüksek ms lerde ghosting hayelet efekti problemi yaşarsın ve iğrenç bir şey
fmcsb8i7gou31.jpg

Son düzenleme:

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum 1ms MPRT o monitör onlar fps oyuncusuysan kensinlikle uzak dur şu an piyasada 1ms gtg ips panel sadece LG VE WİESONİC nano ips monötörlerde mevcut. Bak fps PUBG apex fornite gibi oyunları oynuyorsan ips 1 ms gtg değilse uzak dur . Yok ben hikay modluk yavaş oyunları oynuyorum diyorsan alabilirsin sıkıntı olmaz. He ben ips 1ms gtg monitör istiyorsan nano ips monitör alman gerekiyor. 1MS gtg değeri önemli daha yüksek ms lerde ghosting hayelet efekti problemi yaşarsın ve iğrenç bir şey Alıntıyı görüntüle
Eyvallah hocam aydinllattin beni .

Son düzenleme:

Salim5820

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Salim budak
Dostum 1ms MPRT o monitör onlar fps oyuncusuysan kensinlikle uzak dur şu an piyasada 1ms gtg ips panel sadece LG VE WİESONİC nano ips monötörlerde mevcut. Bak fps PUBG apex fornite gibi oyunları oynuyorsan ips 1 ms gtg değilse uzak dur . Yok ben hikay modluk yavaş oyunları oynuyorum diyorsan alabilirsin sıkıntı olmaz. He ben ips 1ms gtg monitör istiyorsan nano ips monitör alman gerekiyor. 1MS gtg değeri önemli daha yüksek ms lerde ghosting hayelet efekti problemi yaşarsın ve iğrenç bir şey Alıntıyı görüntüle
Onların fiyatları da can yakıcı diye biliyorum 5ms gtg oluyor en kotu oda iyi götürür

Top Bottom