Neler Yeni

abim benim pc mi Kullandirmiyor

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Doğru.

Çenenin alt kismi daha mantikli, orada beyne giden sinirler var, duzgun yumruk atarsan bayiltir.
dostum çok profesyonel olması lazım öldürü bile çok tehlikeli damarlar en iyisi göbek kısmını sıkı bir yumruk nefesi kesilir

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Kendi parami biriktirip aldigim Bilgisayarimi kullanamiyorum PC yi adeta mining PC si gibi kullaniyor anasini aglatiyor bissuru metin2 botu aciyor sadece derslerde kullaniyorum Oda yarim Yamalak 2de bir gelip Carlarına bakiyo Evde Olmasa Bile buluyo bi yolunu Telefondan Baglanip kontrol Ediyo discordda Arkadaslarla konusuyoruz Kalk diyo Niye diyorum nasil Niye ...... kufur falan bagiriyo rezil olup cikiyorum disimden tirnagimdan artirip Pcye parca aliyorum Hayrini O goruyor gunde 1 saat anca oynuyorum 10 yasimdan beri 4 sene bosuna para biriktirmisim Sistem 3200E mal oldu suan sifiri 4200E denk geliyor Boyle giderse Letgodan 3000E saticam Sistem 2 aylik PC almanin Mutlugunu Bile yasayamadim Dersler Bitince Satmayi dusunuyorum kendi Aldigim Seyi O kullancaksa satarım daha iyi hevesimde kursagimda kalacak ilk kez PC Almistim 4yil Boyunca Bunun hayalini kurdum sizce satayimmi Yoksa baska bir cozummu Cozum olarak ne onerirsiniz Sistem imzamda Yaziyor bizene @%#^@&# Gibisinden seyler yazmazsaniz Sevinirim tessekurler
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC 2 aylik 800saat calisma suresi Var hep Acik birakiyor Elektrige bile ayda +100Tl yansiyor

Imzaya eklemeyi unutmusum Sistem Rx570 Ryzen 3 1200Af 2x8 Gb 16gb ram Bisotar a320Mh 2933mhz anakart 256gbssd 450w +80Power
Biosa şifre koy bak bakalım format atabiliyormu

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
dostum çok profesyonel olması lazım öldürü bile çok tehlikeli damarlar en iyisi göbek kısmını sıkı bir yumruk nefesi kesilir

Bak o mantikli.

Karnin biraz ust tarafinin orda iki kafesin arasinda diyafram var, oraya normal bir vurus atsa bile adamin nefesi kesilir, yerlere yatar.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Sana katılıyorum.

Son düzenleme:

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
pcye şifre koy

adam karda atletle gitar çalıyor
Şu müziği kendini vererek dinle ardından patlamaya hazır bomba gibi saldır abine başka bir çözümü yok çünkü bizim elimizden bir şey gelmez.
Şaka maka yapma bunu ama eğer zorda kalırsan yapacak bir şey yok denemekten zarar gelmez. :)
dam

Hocam Mining Degilki Metin 2

Format atiyo
biosu şifrele

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

ahenk'

80+ Silver
Ailene söyle! Önce şifre koy PC ye sonra da aileni toplayıp durumu anlat

Abisinin yaptığı hareketlere bakılırsa onu yapabilecek zekada olduğunu tahmin etmiyorum
Ailem Karismiyor ben 14 O 19 Nasil basacikabilirim

Ailene söyle! Önce şifre koy PC ye sonra da aileni toplayıp durumu anlat
Abimdede pc vardu O bana bi kere bile vermedi Annem cozmeye calisiyo abim Ya kufur eder yada Inkar Eder babamda karismiyo Cunku almadan once uyarmisti

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
Ailem Karismiyor ben 14 O 19 Nasil basacikabilirim

Abimdede PC vardu O bana bi kere bile vermedi Annem cozmeye calisiyo abim Ya kufur eder yada Inkar Eder babamda karismiyo Cunku almadan once uyarmisti
var mı abinin instagramı yaz özelden

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
Daha kötü Olur onun huyunu Biliyorum Ben

Tesekkurler yinede
ben abinle aynı yaştayım kardeşim belki tanıyorumdur diye istedim merak etme karıştırmam ortalığı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,037
Üyeler
140,589
Son üye
DarkExecutioner
Top Bottom