Neler Yeni

abim benim pc mi Kullandirmiyor

Kendi parami biriktirip aldigim Bilgisayarimi kullanamiyorum Pc yi adeta mining pc si gibi kullaniyor anasini aglatiyor bissuru metin2 botu aciyor sadece derslerde kullaniyorum Oda yarim Yamalak 2de bir gelip Carlarına bakiyo Evde Olmasa Bile buluyo bi yolunu Telefondan Baglanip kontrol Ediyo discordda Arkadaslarla konusuyoruz Kalk diyo Niye diyorum nasil Niye ...... kufur falan bagiriyo rezil olup cikiyorum disimden tirnagimdan artirip Pcye parca aliyorum Hayrini O goruyor gunde 1 saat anca oynuyorum 10 yasimdan beri 4 sene bosuna para biriktirmisim Sistem 3200E mal oldu suan sifiri 4200E denk geliyor Boyle giderse Letgodan 3000E saticam Sistem 2 aylik Pc almanin Mutlugunu Bile yasayamadim Dersler Bitince Satmayi dusunuyorum kendi Aldigim Seyi O kullancaksa satarım daha iyi hevesimde kursagimda kalacak ilk kez pc Almistim 4yil Boyunca Bunun hayalini kurdum sizce satayimmi Yoksa baska bir cozummu Cozum olarak ne onerirsiniz Sistem imzamda Yaziyor bizene @%#^@&# Gibisinden seyler yazmazsaniz Sevinirim tessekurler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc 2 aylik 800saat calisma suresi Var hep Acik birakiyor Elektrige bile ayda +100Tl yansiyor
Kendi parami biriktirip aldigim Bilgisayarimi kullanamiyorum PC yi adeta mining PC si gibi kullaniyor anasini aglatiyor bissuru metin2 botu aciyor sadece derslerde kullaniyorum Oda yarim Yamalak 2de bir gelip Carlarına bakiyo Evde Olmasa Bile buluyo bi yolunu Telefondan Baglanip kontrol Ediyo discordda Arkadaslarla konusuyoruz Kalk diyo Niye diyorum nasil Niye ...... kufur falan bagiriyo rezil olup cikiyorum disimden tirnagimdan artirip Pcye parca aliyorum Hayrini O goruyor gunde 1 saat anca oynuyorum 10 yasimdan beri 4 sene bosuna para biriktirmisim Sistem 3200E mal oldu suan sifiri 4200E denk geliyor Boyle giderse Letgodan 3000E saticam Sistem 2 aylik PC almanin Mutlugunu Bile yasayamadim Dersler Bitince Satmayi dusunuyorum kendi Aldigim Seyi O kullancaksa satarım daha iyi hevesimde kursagimda kalacak ilk kez PC Almistim 4yil Boyunca Bunun hayalini kurdum sizce satayimmi Yoksa baska bir cozummu Cozum olarak ne onerirsiniz Sistem imzamda Yaziyor bizene @%#^@&# Gibisinden seyler yazmazsaniz Sevinirim tessekurler

Kendi parami biriktirip aldigim Bilgisayarimi kullanamiyorum PC yi adeta mining PC si gibi kullaniyor anasini aglatiyor bissuru metin2 botu aciyor sadece derslerde kullaniyorum Oda yarim Yamalak 2de bir gelip Carlarına bakiyo Evde Olmasa Bile buluyo bi yolunu Telefondan Baglanip kontrol Ediyo discordda Arkadaslarla konusuyoruz Kalk diyo Niye diyorum nasil Niye ...... kufur falan bagiriyo rezil olup cikiyorum disimden tirnagimdan artirip Pcye parca aliyorum Hayrini O goruyor gunde 1 saat anca oynuyorum 10 yasimdan beri 4 sene bosuna para biriktirmisim Sistem 3200E mal oldu suan sifiri 4200E denk geliyor Boyle giderse Letgodan 3000E saticam Sistem 2 aylik PC almanin Mutlugunu Bile yasayamadim Dersler Bitince Satmayi dusunuyorum kendi Aldigim Seyi O kullancaksa satarım daha iyi hevesimde kursagimda kalacak ilk kez PC Almistim 4yil Boyunca Bunun hayalini kurdum sizce satayimmi Yoksa baska bir cozummu Cozum olarak ne onerirsiniz Sistem imzamda Yaziyor bizene @%#^@&# Gibisinden seyler yazmazsaniz Sevinirim tessekurler

PC 2 aylik 800saat calisma suresi Var hep Acik birakiyor Elektrige bile ayda +100Tl yansiyor
Imzaya eklemeyi unutmusum Sistem Rx570 Ryzen 3 1200Af 2x8 Gb 16gb ram Bisotar a320Mh 2933mhz anakart 256gbssd 450w +80Power

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

PC 2 aylik 800saat calisma suresi Var hep Acik birakiyor Elektrige bile ayda +100Tl yansiyor

Imzaya eklemeyi unutmusum Sistem Rx570 Ryzen 3 1200Af 2x8 Gb 16gb ram Bisotar a320Mh 2933mhz anakart 256gbssd 450w +80Power
anne git söyle bilgisayarı bozacak de
param boşuna gidicek de zaten eğer bozulacağı garanti ise abine bi fırça çekerler

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
kısacana kendi parala aldım ve benim malım de ailene şifre koy pc'ye ne yapabilir sana

bofuduk55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Onur bay
nerde oturuyon gelim bi abine selam vereyim

Top Bottom