Neler Yeni

Abdullah Abi Bi Toplama Sistem Gelirmi ?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,687
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Ekran görüntüsü var mı sende ben göremedim o hikayeyi...😔
Hayır ekran görüntüsü almadım. Ancak hikayede "Yeni sis...", diğer hikayede de "Donanım Arşivi Kalitesiyle" yazıyordu.
İkinci hikayede "Kalitesiyle" değil de "Farkıyla" yazıyor olabilir, tam hatırlamıyorum.
Ancak ilk hikayeyi birebir yazdım.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Artık 5k altı toplamalı
Forumu yarısı 4-5k arası sistem bekliyor (benim gibi)
Hem son zamanlarda 5-6k arası sistem çok yaptı.
Artık bi 4-5k sistem gelmeli
Ben en sevdiğim ekran kartlarından biri olan sapphire nitro+ OC RX5500XT 8GB la sistem gelmesini çok istiyorum @Abdullah Hacıgül
ayn bende almayı istiyom ama düzgün pc çıkmıyo

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
@Abdullah Hacıgül Abi Şöyle Bir 6000 TL Civarında Toplama Sistem Yapsan Para Biriktirdim Sistem Alacağım Ne Yap Et Lütfen RTX 2060'lı Bir Sistem Çıkart Seviliyorsun Abi ❤️
Ekleme: Monitöre Gerek Yok Abi :)
Umarım gelir kardeşim bende bu sistemimi yani sadece kasayı 5700 TL'ye almıştım

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
@Abdullah Hacıgül Abi Şöyle Bir 6000 TL Civarında Toplama Sistem Yapsan Para Biriktirdim Sistem Alacağım Ne Yap Et Lütfen RTX 2060'lı Bir Sistem Çıkart Seviliyorsun Abi ❤️
Ekleme: Monitöre Gerek Yok Abi :)
Tabi paşam millet o paraya 1660Super sistem cikartsin Abdullah abiye gelince rtx 2060, sonrada şey yorumu gelsin "yaaa ama bunda giriş seviye b450 var çöp Rog Strix olmalı"...

Çok soğuttular ama başardılar. 6000TL ye piyasadaki tüm sistemlerin içinden geçerim şok olursunuz yaparım ama gerçekten gerek yok piyasada kötü sistem yapanların daha kıymetli olduğunu bana yaşattilar. Herkese de teşekkürler.

Ne başkaları gibi 16 GB ramden ödün verdim ne 480GB SSD den ödün verdim ne yüksek çekirdekli işlemciden ödün verdim ne kanalıma 1650 soktum. Sonuç ne oldu? hahahahaha SSD ye kronik sorunlu dediler ama anlatamadim kimseye ki benim yaptırdığım indirimle sistemine değil 1 2 tane Samsung SSD takardiniz!

Hadi şimdi kronik sorunsuz muthis anakarti müthiş ekran kartlı müthiş ssdli müthiş işlemcili fiyat performans şampiyonu sistemlerle herkese başarılar. Ben iyi bir şey yapmaya çalıştıkça insanlar atında hep bir şey aradı bugün şu fiyatlar çıkan komik sistemleri görüyor musunuz? Demekki aradığınızı yanlış yerde aramışsinız.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
piyasadaki tüm sistemlerin içinden geçerim şok olursunuz yaparım ama gerçekten gerek yok piyasada kötü sistem yapanların daha kıymetli olduğunu bana yaşattilar. Herkese de teşekkürler.
Hocam gerçekten 3 5 insanı çok fazla takıyorsun bir gemi içindeyiz 3 5 kişi için gemiyi batırıyorsun yapma gözünü seveyim ya.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam gerçekten 3 5 insanı çok fazla takıyorsun bir gemi içindeyiz 3 5 kişi için gemiyi batırıyorsun yapma gözünü seveyim ya.
Soğudum ve bu olaylar beni yıpratıyor. Kolay değil hiç yok yere linç yemek zor bir durum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,441
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom