Neler Yeni

Corsair HS35 inceleme ve HS50 Karşılaştırma

T.P.G.

80+ Titanium
Arkadaşlar perşembe günü elime geçen HS35 kulaklığının incelemesini, artılarını, eksilerini ve eski kulaklığım olan HS50 ile karşılaştırması bu konuda sizlerle.

Ses Kasma: Ses kasma konusunda bütçesinde alınabilecek iyi kulaklıklardan diyebilirim.

Yalıtım: Yalıtım konusunda cidden sıkıntılı kumaş pedler olduğu için. Ancak oyunda dışarıdan ses duymuyorsunuzda yine de dışarı daha az verseydi dedirtiyor.

Mikrofon: Mikrofonu orta derece çok bir şey beklemeyin iletişim için yeterli ama HS50'nin mikrofonu çok daha iyiydi o konuda beğenmedim.

Rahatlık: Rahatlıkta HS50'den kat kat daha iyi terleme 7 saat kullandıktan sonra kendinibelli etti rahatlıkta başarılı diyebilirim.

Malzeme Kalitesi: Malzeme olarak kaliteli sağlam bir plastik yapı var dış aksamda iskelet ise alüminyum ya da metal benzeri bir şey. HS50 yine geçıyor tabii ki.

Puanlarım:
Konfor: 8/10
Ses Kasma: 7/10
Müzik: 6/10 (EQ ayarıyla daha iyi olabilir)
Malzeme: 7/10

Değerlendirme: 300TL üstü etmez.

Son düzenleme:

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Arkadaşlar perşembe günü elime geçen HS35 kulaklığının incelemesini, artılarını, eksilerini ve eski kulaklığım olan HS50 ile karşılaştırması bu konuda sizlerle.

Ses Kasma: Ses kasma konusunda bütçesinde alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim HS50'yi aratmadı.

Yalıtım: Yalıtım konusunda cidden sıkıntılı kumaş pedler olduğu için. Ancak oyunda dışarıdan ses duymuyorsunuzda yine de dışarı daha az verseydi dedirtiyor.

Mikrofon: Mikrofonu orta derece çok bir şey beklemeyin iletişim için yeterli ama HS50'nin mikrofonu çok daha iyiydi o konuda beğenmedim.

Rahatlık: Rahatlıkta HS50'den kat kat daha iyi terleme 7 saat kullandıktan sonra kendinj belli etti rahatlıkta başarılı diyebilirim.

Malzeme Kalitesi: Malzeme olarak kaliteli sağlam bir plastik yapı var dış aksamda iskelet ise alüminyum ya da metal benzeri bir şey. HS50 yine geçıyor tabii ki.

Puanlarım:
Konfor: 8/10
Ses Kasma: 7/10
Müzik: 6/10 (EQ ayarıyla daha iyi olabilir)
Malzeme: 7/10

Değerlendirme: 350tl civarı bütçeden yukarı çıkamıyorsanız indirim ile 250tl civarına alınabilecek güzel bir kulaklık.
Çok güzel bir inceleme olmuş eline sağlık. Ben de JD 712'nin pişmanlığını yaşamaya devam edeyim.

T.P.G.

80+ Titanium
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok güzel bir inceleme olmuş eline sağlık. Ben de JD 712'nin pişmanlığını yaşamaya devam edeyim.
Geçmiş olsun hocam keşke araştırsaydınız biraz :(.
712'yi arkadaşım aldı hemen iade etti sonra onun da hoşuna gitmemişti. Sonra yanlış hatırlamıyorsam Cloud Stinger aldı müzik konusundan yakınıyor bitek :).

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Geçmiş olsun hocam keşke araştırsaydınız biraz :(.
712'yi arkadaşım aldı hemen iade etti sonra onun da hoşuna gitmemişti. Sonra yanlış hatırlamıyorsam Cloud Stinger aldı müzik konusundan yakınıyor bitek :).
İade talebiyle gönderdim ben de sorun yok diyip geri göndermişler kargonun gelmesini bekliyorum şimdi. Adamı çıldırtır bunlar. Ama pes etmek yok bir daha göndericem sonra bir daha geri gönderirlerse bir daha. Bakalım tüketici mi kazanacak satıcı mı :D

T.P.G.

80+ Titanium
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun kullanım testi yayında.

furkantc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan
James Donkey 712 kötü mü?
Bende Bugün gamepower warlord ile James Donkey 712 arasında kaldim geri gamepower warlord aldım

Top Bottom