Neler Yeni

800 TL'ye KADAR KULAKLIK

AnnabeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
TOLGAHAN
SİSTEMİMDE GİGABYTE B450M-S2H ANAKART VAR BUNA UYGUN FPS OYUNLARINDA EN İYİ KULAKLIK HANGİSİ OLABİLİR AKLIMDA CLOUD 2 VAR RAZER KRAKEN T.E V2 MODELİ VE BİRDE CORSAİR VOİD DOLBY 7.1 OLAN KULAKLIĞI VAR BUNLARDAN HANGİSİNİ ŞİDDETLE ÖNERİRSİNİZ VEYA FARKLI BİR KULAKLIK ÖNERİLERİNE'DE AÇIĞIM...

SİMDİDEN ÖNERİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
bence f/p konusunda rampage üstüne yok. rampage drop plus ve yafury x al. fury x kablosuz ve çok kaliteli. üstelik ikiside cloud 2 rakibi kulaklıklar. drop plus alman daha iyi olur bence.
aga adam 800 TL diyo sen 390 TL lik kulaklık öneriyon şakamı yapıyorsun

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
SİSTEMİMDE GİGABYTE B450M-S2H ANAKART VAR BUNA UYGUN FPS OYUNLARINDA EN İYİ KULAKLIK HANGİSİ OLABİLİR AKLIMDA CLOUD 2 VAR RAZER KRAKEN T.E V2 MODELİ VE BİRDE CORSAİR VOİD DOLBY 7.1 OLAN KULAKLIĞI VAR BUNLARDAN HANGİSİNİ ŞİDDETLE ÖNERİRSİNİZ VEYA FARKLI BİR KULAKLIK ÖNERİLERİNE'DE AÇIĞIM...

800 TL deil ancak Drop Plus önerebilirim.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
800 TL deil ancak Drop Plus önerebilirim.
aga şakasınız sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kral cloud 2 al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet emin arslan
aga adam 800 TL diyo sen 390 TL lik kulaklık öneriyon şakamı yapıyorsun
illa bütün parayı harcamak zorunda mı. üstelik bütçem bu kadar diyor. 800tl ye kadar. artan parayada başka bişeyler yapar. hemde drop plus bir çok 800 TL lik üründen kaliteli ve güzel.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
illa bütün parayı harcamak zorunda mı. üstelik bütçem bu kadar diyor. 800tl ye kadar. artan parayada başka bişeyler yapar. hemde drop plus bir çok 800 TL lik üründen kaliteli ve güzel.
knk 390 TL lik ürün ile 800tl lik ürün aynı olmaz ona emin ol

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet emin arslan
aynı demedim. üstelik drop plus 400tl ve rakibi 800-1000 TL arasında. amd ile intel arasındaki fark gibi düşün. 1600af 600 700 TL iken 9400f ile rakipti. fiyat 2 katından fazlaydı ve performans farkı çok büyüktü.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
aynı demedim. üstelik drop plus 400tl ve rakibi 800-1000 TL arasında. amd ile intel arasındaki fark gibi düşün. 1600af 600 700 TL iken 9400f ile rakipti. fiyat 2 katından fazlaydı ve performans farkı çok büyüktü.
rampage fanboyuda olmazsın be şimdi bunla https://www.hepsiburada.com/steelseries-arctis-3-siyah-2019-edition-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000G1M4W drop plus ın kalitesi aynımı aynı dersen sana cevap vermek için elimi bile yormam

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Ben 600 TL lik Fury X in , müzik ve film konusunda. 1400 TL tlik Cloud alpha S den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Cloud alpha s sadece oyun için tasarlanmış 1400 TL fiyatını. İndirimde 950 TL fiyatını hak etmeyen bir kulaklık bence. Fiyata bakmıyor bu işler , sana şu kadar söyliyim , sırf markası rampage olduğu içn adamlar fiyatı arttıramıyor. Rampage yerine , hyper x yaz ona , 2000 tlden aşağı olursa gel yüzüme tükür. Ses sürücüleri beklediğimden çok çok daha iyi çıktı.
Cloud 2 , cloud alpha s , g pro x kullanan biri olarak söylüyorum bunu.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben 600 TL lik Fury X in , müzik ve film konusunda. 1400 TL tlik Cloud alpha S den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Cloud alpha s sadece oyun için tasarlanmış 1400 TL fiyatını. İndirimde 950 TL fiyatını hak etmeyen bir kulaklık bence. Fiyata bakmıyor bu işler , sana şu ladar söyliyim , sırd markası rampage olduğu içn adamlar fiyatı arttıramıyor. Rampage yerine , hyper x yaz ona , 2000 tlden aşağı olursa gel yüzüme tükür. Ses sürücüleri beklediğimden çok çok daha iyi çıktı.
Cloud 2 , cloud alpha s , g pro x kullanan biri olarak söylüyorum bunu.
knk oyun kulaklığı zaten oyun konusunda iyi olur normal bişi bu marka parasıda var haklısın ama ben ucuz kulaklıkta kullandım pahalı kulaklıkta aralarında dünya fark var

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet emin arslan
rampage fanboyuda olmazsın be şimdi bunla https://www.hepsiburada.com/steelseries-arctis-3-siyah-2019-edition-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000G1M4W drop plus ın kalitesi aynımı aynı dersen sana cevap vermek için elimi bile yormam
kalitesizmi drop plus? üstelik artic 3 ses kalitesi o kadar iyi deil. artic 5 olsa neyse diyecemde artic 3 o kadar iyi deil. 800tl ye ikinci elden delta rgb de alabilirsin. ben diyorum ki drop plus da zaten aynı segment de. orta-üst segment. üstelik çok kaliteli ve komforlu. sende bu kadar rampage düşmanı olma bence. ben fanboyumda gidip 200 TL lik ürünlerle kıyaslamıyorum. üstelik rampege geyet güzel ürünler çıkarıyor. son 1 yıldır çıkardığı ürünler ve katettiği yol çok büyük. mouse konusunda deil belki ama kulaklık ve klavye konusunda kesinlikle rampege çok ideal. preminyum seviyede bir ürün almıyacaksam kesnilikle rampage tercih edilebilir. edilebilir diyorum saçma sapan yerlere çekme.

Top Bottom