Neler Yeni

500.000TL ile kurulabilcek bir iş fikri ?

Alikose01

80+ Bronze
Faiz in ne olduğunu bildiğinden emin misin?
Kendi haftalık btc analizim. Kriptoya gireceksen riskli bir iş kontrollü ve dikkatli olmalısın. Paranın %30 unu altcoinlerde tut kalanı BTC.
Örnek haftalık btc analizim.
Alıntıyı görüntüle
faizin ne olduğunu bildiğinden emin misin derken ?
Bankaya hesap açtırıyorsun mevduat faizi diye, paranı bırakıyorsun o paraya göre aylık yada günlük para ödemiyormu banka sana.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

Alikose01

80+ Bronze

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
faizin ne olduğunu bildiğinden emin misin derken ?
Bankaya hesap açtırıyorsun mevduat faizi diye, paranı bırakıyorsun o paraya göre aylık yada günlük para ödemiyormu banka sana.
Yanlış biliyorsam düzeltin, bu tarz yüksek banka faizleri sadece ekonomisi gerileyen ülkelere bu kadar yüksek oluyor. Avrupa, İngiltere gibi mekanlar da faiz oranları çok düşük olur ekonomileri düşmediği için. Bu yüzden TL gibi paritelerde pek getiri sağlamaz para değer kaybettiği için.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Yanlış biliyorsam düzeltin, bu tarz yüksek banka faizleri sadece ekonomisi gerileyen ülkelere bu kadar yüksek oluyor. Avrupa, İngiltere gibi mekanlar da faiz oranları çok düşük olur ekonomileri düşmediği için. Bu yüzden TL gibi paritelerde pek getiri sağlamaz para değer kaybettiği için.
Doğru diyorsun.
Faizin çok olduğu ülkede refah seviyesi düşüktür.
Zengin olan daha da zenginleşir fakir olan daha da fakirleşir.
Malum ülkemizde de bu var zaten.

fulbaibu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
fulbaibu
2 Adet arabam var 2015 makyajlı Bmw 320İ'ed 40.yıl paketi tahmini 350k
Chevrolet captiva 2012 4x4 tahmini 130k var oda.
Bunları satıp 500K gibi bir para ile iş kurmak ve düzenli bir hayat yaşıyım diyorum o yüzden bir işyeri kurmayı düşünmeye başladım ama küçük bir ilçede ( Adana çevresinde ) nasıl bir iş kursam para kazanırım bilmiyorum o yüzden bu konuyu açtım iş fikirlerinizi duymak isterim.
NOT: her işi yapabilceğinimi sanıyorsun diyecek arkadaşlar çıkacaktır biliyorum, onunda açıklamasını şöyle yapıyım direk işyeri açmıcam tabii ki iş fikirlerini değerlendirip seçtiğim işi ilk önce bir başka işyerinde ücretsiz yada ne biliyim haftalık 100-200TL'ye çalışıp öğrenmeyi planlıyorum.
eski konuyu hortlatmış olmak istemem ama yazamadan da kendimi alamadım. arkadaş şuan ne yaptı çok merak ediyorum. konuyu açtığı zamanlarda 500k ile coin piyasasına girseydi ve mayıs başlarında çıksaydı şimdi milyonerdi. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,161
Üyeler
140,606
Son üye
baristnl
Top Bottom