Neler Yeni

Öneri 360mm Sıvı Soğutucu Önerisi

lg11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
mert
merhabalar r9 5950x işlemci için 360mm sıvı soğucu hangisini önerirsiniz
kasa Cooler Master h500m üst tarafta 360mm kadar radyatör desteği var
ek olarak alacağım sıvı soğutmaya çift taraflı fan takıcam yani 3 ön 3 arka tarafına
önerilerinizi bekliyorum
@Abdullah Hacıgül

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Bütçe nedir?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Tipi önemli değilse Arctic Liquid Freezer II 360 öneririm çok iyi performans verir

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Silverstone PF360 bakabilirsiniz, biraz daha üst model olarak Thermaltake Water 3.0 var.
Arctic Liquid Freezer 420mm çıktı, henüz ülkeye gelmedi ama onun gelmesi de beklenebilir. Arctic ile iletişime geçin isterseniz ne zaman geleceğini öğrenmek adına.

lg11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hangisi daha iyi sence

Erdems6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Erdem
Corsair h150i pro xt öneririm ben de bu modeli aldım ve h500p kasa kullanacağım itopyanın kargoya vermesi için ayın 19 undan beri keyfini bekliyorum.
Bir de 6 tane fan takarken radyatörü kasanın önüne mi üstüne mi monte edeceksiniz ? Bende de fazlaca fan var ve 6 fanla kullanmak istiyorum detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim.

lg11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corsair h150i pro xt öneririm ben de bu modeli aldım ve h500p kasa kullanacağım itopyanın kargoya vermesi için ayın 19 undan beri keyfini bekliyorum.
Bir de 6 tane fan takarken radyatörü kasanın önüne mi üstüne mi monte edeceksiniz ? Bende de fazlaca fan var ve 6 fanla kullanmak istiyorum detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim.
kasanın üst kısmana takacağım sıvı soğutucuyu zaten benim çift yönlü fan takmak istemem görünüş amaçlı tamamen
kasanın üst tarafındada tamperli cam var yani fan olsa ordada çok güzel durur
örnek resim göstereyim
1606009338979.png

Erdems6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Erdem
kasanın üst kısmana takacağım sıvı soğutucuyu zaten benim çift yönlü fan takmak istemem görünüş amaçlı tamamen
kasanın üst tarafındada tamperli cam var yani fan olsa ordada çok güzel durur
örnek resim göstereyim
Alıntıyı görüntüle

Benim elimde şu an 240mm radyatörlü bir soğutma var bunu dört fanla yukarıya h500p model kasamda monte edemedim çünkü üstünde plastik vardı ve fanlar fazla yüksek geldiğinden üst kapak kapanmıyordu. Ön tarafta ise şu an bir sıkıntı olmadan kullanıyorum bir an içimden belki bu üst kısımdaki boşluğu h500m modelinde arttırmışlardır ve takılabiliyordur şeklinde düşündüm. Neden bilmiyorum ama ben kendi sistemimi gözüme bir türlü güzel gözüktüremedim. Aynı kasayı kullanan kişilere bakıyorum çok fazla bulamıyorum hazır bulmuşken bir bakayım nasıl olmuş dedim aldığınızda ve montajladığınızda da fotoğrafını paylaşırsanız sevinirim.

lg11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
mert
Benim elimde şu an 240mm radyatörlü bir soğutma var bunu dört fanla yukarıya h500p model kasamda monte edemedim çünkü üstünde plastik vardı ve fanlar fazla yüksek geldiğinden üst kapak kapanmıyordu. Ön tarafta ise şu an bir sıkıntı olmadan kullanıyorum bir an içimden belki bu üst kısımdaki boşluğu h500m modelinde arttırmışlardır ve takılabiliyordur şeklinde düşündüm. Neden bilmiyorum ama ben kendi sistemimi gözüme bir türlü güzel gözüktüremedim. Aynı kasayı kullanan kişilere bakıyorum çok fazla bulamıyorum hazır bulmuşken bir bakayım nasıl olmuş dedim aldığınızda ve montajladığınızda da fotoğrafını paylaşırsanız sevinirim.
üst tarafında boşluk olup fan takılamaması çok saçma h500p de
ben çok araştırdım kasayı alırken h500m almaya karar verdim türkiyede yok hiç bir yerde bulamadım en sonunda amazondan şipariş verdim 1 hafta önce, kargoda daha gelmesini bekliyorum

69.PNG

bu şekilde videoları var youtubede çift tarafa fan takıyolar hatta bazıları öndeki 200mm 2 fanı üst tarafa takmış

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8

hangisi daha iyi sence
Thermaltake Water 3.0 gayet iyi. Lakin piyasada pek yok söyleyip getirtmek lazim

lg11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
mert
Thermaltake Water 3.0 gayet iyi. Lakin piyasada pek yok söyleyip getirtmek lazim
evet amazonda var sadece ordan almayı düşünüyorum ama 2 model arasında kararsız kaldım

floe riing ile water arasında ne fark var acaba

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
evet amazonda var sadece ordan almayı düşünüyorum ama 2 model arasında kararsız kaldım

floe riing ile water arasında ne fark var acaba
Water 3.0 Bayağı iyi bu arada

• Beğen
Reaksiyonlar: lg11
Top Bottom