Neler Yeni

Öneri 2000 TL ye Redmi Note 9 Pro

LazySoup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yahya
Mehaba sahibindende geziyordum Xiaomi Redmi Note 9 Pro ve 8 Pro 2000 TL ye gördüm anladığım kadarıyla bunlar yurd dışından kaçak ketirilip ime leri kopyalanıyor. Asıl sorum bunlar global versiyon derken Tüm dünya kullanılabilrmi demek iştemişer yoksa bilmediğim bişeymi bide bunlardan almış yada kullanmış birisi veya tanıdığınız varmı yorumlarınız nelerdir meral ettim okuyup cevaplayanlar şimdiden teşşekkür ederim iyi forumlar dilerim.
Screenshot_20200901_012658.jpg

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Mehaba sahibindende geziyordum Xiaomi Redmi Note 9 Pro ve 8 Pro 2000 TL ye gördüm anladığım kadarıyla bunlar yurd dışından kaçak ketirilip ime leri kopyalanıyor. Asıl sorum bunlar global versiyon derken Tüm dünya kullanılabilrmi demek iştemişer yoksa bilmediğim bişeymi bide bunlardan almış yada kullanmış birisi veya tanıdığınız varmı yorumlarınız nelerdir meral ettim okuyup cevaplayanlar şimdiden teşşekkür ederim iyi forumlar dilerim. Alıntıyı görüntüle
0 ından çok farkı yok ne demek istediğinizi anlayamadım. Teyzem kullanıyor yakın zamanda almıştı çok hızlı güzel telefon.

LazySoup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yahya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
0 ından çok farkı yok ne demek istediğinizi anlayamadım. Teyzem kullanıyor yakın zamanda almıştı çok hızlı güzel telefon.
Telefonun nasıl olduğunu biliyorum merak ettiğim telefon piyasada 2900 TL bu adam 2100 TL ye sıfırını satıyor ime si anlaşılan klon 6 ay mağza garanti veriyor buda yurt dışından kaçak getirilmiş demek yanı bu aradaki 800 TL ye değermi bu arada adamlar ime için ömür boyu garanti veriyor (tuhaf)

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İmei atılmış telefon bunlar. Ama orjinal vergiler yüzünden herkes böyle alacak en son.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
Mehaba sahibindende geziyordum Xiaomi Redmi Note 9 Pro ve 8 Pro 2000 TL ye gördüm anladığım kadarıyla bunlar yurd dışından kaçak ketirilip ime leri kopyalanıyor. Asıl sorum bunlar global versiyon derken Tüm dünya kullanılabilrmi demek iştemişer yoksa bilmediğim bişeymi bide bunlardan almış yada kullanmış birisi veya tanıdığınız varmı yorumlarınız nelerdir meral ettim okuyup cevaplayanlar şimdiden teşşekkür ederim iyi forumlar dilerim. Alıntıyı görüntüle
Hocam 8 GB ram note 8 pro 128 GB modelini 2300 den satıyorum istersen konuşalım sıfır model

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,002
Üyeler
140,279
Son üye
Kasamu
Top Bottom