Neler Yeni

2 Mouse arasında kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Han Omaç
Merhaba benim mouse'um bozulduğu için yeni bir mouse almaya karar verdim ve ilk başta gamepower ursayı bayağı araştırdım ve güzel bir mouse olduğunu gördüm ve sonradan indirime giren Logitech G102 Prodigy'yi gördüm ve onunda çok güzel olduğunu fark ettim ben şahsen ikisinide çok beğendim fakat logitech 10 milyon tık ömrü olduğu için biraz endişeliyim açıkçası ursa ise 20 milyon yani hangisi arasında seçim yapmalıyım ama logitechinde isviçre özel bir sensörü var birde bir sorum daha olucak 10 milyon tıklama ortalama kaç ay veya yıl gider günlük en az 4 saat oyun oynarım cevaplarınızı bekliyorum iyi akşamlar.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Dostum sen sadece tıklama ömrüne göre mouse alacaksan işimiz var demektir.
G102 Prodigy/LightSync her şekilde Ursa'dan daha iyi, gerek yazılım olsun gerek sensör olsun.
G102 Prodigy'e sahiptim, 2.5 yıl kullandım, bir sorun olmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Han Omaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum sen sadece tıklama ömrüne göre mouse alacaksan işimiz var demektir.
G102 Prodigy/LightSync her şekilde Ursa'dan daha iyi, gerek yazılım olsun gerek sensör olsun.
G102 Prodigy'e sahiptim, 2.5 yıl kullandım, bir sorun olmadı.
yok sadece mousenin 3 ay dayanıp ölmesini istemiyorum en azından 1 yıl götürsün istiyorum sadece tavsiyelerinizi almak istedim yanıtın için çok teşekkür ederim.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
yok sadece mousenin 3 ay dayanıp ölmesini istemiyorum en azından 1 yıl götürsün istiyorum sadece tavsiyelerinizi almak istedim yanıtın için çok teşekkür ederim.
Eyvallah.
Düzgün kullanırsan çift tıklama falan olmadan 1 yıl çooook rahat kullanırsın dostum, sorun yok.
Ursa ile karşılaştırman biraz hata gibime geldi ama en azından mantıklı bir soru sormuşsun :D:

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Han Omaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyvallah.
Düzgün kullanırsan çift tıklama falan olmadan 1 yıl çooook rahat kullanırsın dostum, sorun yok.
Ursa ile karşılaştırman biraz hata gibime geldi ama en azından mantıklı bir soru sormuşsun :D:
içim rahatladı iyi ki ürünü kullanan birine denk gelmişim yoksa gerçekten ursa almayı düşünüyordum sağol ben dolar yükselmeden bir an önce alayım :D

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
O değerlere pek takılma, G102 al geç derim. 10M yazıyor diye 10M kez tıkladığında bozulacak diye bir şey yok.

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
2 yıl içerisinde sorun olsa garantiden değişim yaparlar. 2-3 gün önce G102 Lightsync Hepsiburada'da 160 TL'ydi.

Def2easy59

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Emir yiğit galata
G102 daha küçük diye biliyorum claw tutuşuna sahip yani pençe ursa ise normal ve ayrıca ursa kullanıyorum ve aşırı memnunum zamanında steelseries 310s bile kullandım ama 310un eksikliğini hissettirmedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom