Neler Yeni

1500 TL'ye Kadar Bilgisayar Koltuğu?

TheLykie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
FURKAN
MERHADA ARKADAŞLAR BEN ADANADA YAŞIYORUM VE OYUNCUĞU KOLTUĞU ALMAK İSTİYORUM. ADANADA YAŞADIĞIM İÇİN xDrive gibi oyuncu koltukları deri olduğu için adanada çok zorluk yaratır diye düşünüyorum. Ofis sandalyesi almayı planlıyorum biraz daha fileli sandalye tercih etmeyi düşünüyorum var mı sıcaklarda çok terletmeyen sandalye önerisi olan ? Bütçe:500-1500 arası

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
MERHADA ARKADAŞLAR BEN ADANADA YAŞIYORUM VE OYUNCUĞU KOLTUĞU ALMAK İSTİYORUM. ADANADA YAŞADIĞIM İÇİN xDrive gibi oyuncu koltukları deri olduğu için adanada çok zorluk yaratır diye düşünüyorum. Ofis sandalyesi almayı planlıyorum biraz daha fileli sandalye tercih etmeyi düşünüyorum var mı sıcaklarda çok terletmeyen sandalye önerisi olan ? Bütçe:500-1500 arası
kumaş var oyuncu koltuğu hawk marka bak derim

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

TheLykie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
FURKAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kumaş var oyuncu koltuğu hawk marka bak derim
biraz araştırdım da buda terletir gibi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bunu adanada kullanırsam su gibi terlerim malesef bende istiyorum xDrive almayı ama arkadaşımda da var ayağınız sandalyeye yapışıyor bildiğin

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Usta sen sanmıyor musun ki diğerleri terletmez kıçının üstüne saatler boyu oturacaksın hepsi terletir al xdrive ya da calitte geç

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

hocam bunu adanada kullanırsam su gibi terlerim malesef bende istiyorum xDrive almayı ama arkadaşımda da var ayağınız sandalyeye yapışıyor bildiğin
adana ise buyuk gecmis olsn hocam cografya kaderdir :D

adana ise buyuk gecmis olsn hocam cografya kaderdir :D
ayrica plastik sandalye bile terleytiyor ben minder benzeri bir sey koyuyorum terlemiyorum

TheLykie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
FURKAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta sen sanmıyor musun ki diğerleri terletmez kıçının üstüne saatler boyu oturacaksın hepsi terletir al xdrive ya da calitte geç
farkındayım hepsiyle terleyeceğimi fakat o kadar para veriyoruz belki sıcakları da düşünüp yapılan bir oyuncu koltuğu vardır bizim bilmediğimiz ondan dolayı araştırıyorum zaten

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
farkındayım hepsiyle terleyeceğimi fakat o kadar para veriyoruz belki sıcakları da düşünüp yapılan bir oyuncu koltuğu vardır bizim bilmediğimiz ondan dolayı araştırıyorum zaten
Sanmıyorum

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Hayır dostum yok, kullanılan kumaş zaten uzun süreler oturulacağını düşünülerek yapılıyor, kalıplı biriysen Göktürk modelini önerebilirim.
Ofis koltuklarına bakarsın ama bel desteği vs. olarak daha kötüler.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Hocam sesli güldüm Büyük yazdığınız kısma ofis koltuğu almayın.

Top Bottom