Neler Yeni

150 TL'ye degermi ????

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Dorukhan Vural
çok güzel bir ürün hiç kimse şevkini kırmasın bi arkaplan için fazlasıyla güzel Hayırlı Olsun güle güle kullan

sefa.can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
osman kaleli
çok güzel bir ürün hiç kimse şevkini kırmasın bi arkaplan için fazlasıyla güzel Hayırlı Olsun güle güle kullan
Tesekkurler :) bazen ufak detaylar sisteminizi / odanızı estetik olarak daha güzel gosterebiliyor

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
7000 TL sistem topladım ufak bı süs eşyası fazlamı sence ?
Dostum FunkoPop var, film afişleri var. Sticker böyle böyle saysam bitmez en son böyle bir şey alırdım.

sefa.can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
osman kaleli
Dostum FunkoPop var, film afişleri var. Sticker böyle böyle saysam bitmez en son böyle bir şey alırdım.
Film afişleri pek hoşuma gitmiyor diğer dediklerinize bakacağım gozden geçireceğim teşekkürler yardımcı olduğunuz için :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önereceğiniz 100 TL ve civarı arkaplan ürünleri varmı cs go forza horizon ets2 v.b oyunlar oynuyorum

Son düzenleme:

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
Film afişleri pek hoşuma gitmiyor diğer dediklerinize bakacağım gozden geçireceğim teşekkürler yardımcı olduğunuz için :)

Önereceğiniz 100 TL ve civarı arkaplan ürünleri varmı cs go forza horizon ets2 v.b oyunlar oynuyorum
LEVEL dergilerini takip edebilirsin, LOL ve AC/Odyseyy'i 15TL'e aldım çok kaliteli değil ama güzel yani duvarıma yakıştı.

kakao

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Furkan Koçak
Senin hoşuna gidiyorsa değer. Ama bence gereksiz

sefa.can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
osman kaleli
LEVEL dergilerini takip edebilirsin, LOL ve AC/Odyseyy'i 15TL'e aldım çok kaliteli değil ama güzel yani duvarıma yakıştı.
Tmmdir tesekurrler

Direk dergininin bi sayısını alınca yanında hediye olarak mı geliyor pek fazla bilgim yok yardımci olurmusunuz :)

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
Tmmdir tesekurrler

Direk dergininin bi sayısını alınca yanında hediye olarak mı geliyor pek fazla bilgim yok yardımci olurmusunuz :)
Migros şubelerinden gidiyorum ve o an arkasında ne hediyesi verdiğini söylüyor, Valorant kitapçığı almıştım geçen 🤣

ahenk'

80+ Silver
Gereksiz ürün hocam

Film afişleri çok pahalandı lan

Migros şubelerinden gidiyorum ve o an arkasında ne hediyesi verdiğini söylüyor, Valorant kitapçığı almıştım geçen 🤣
Aga her ay Kafka alırdım Kafka bile 20 TL olmuş. Elimden geldiğince her şeyi toplayıp asıyorum ama bulmak biraz zor yine de

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
Hmm internet sitesinden alamazmiyim?
Gereksiz ürün hocam

Film afişleri çok pahalandı lan

Aga her ay Kafka alırdım Kafka bile 20 TL olmuş. Elimden geldiğince her şeyi toplayıp asıyorum ama bulmak biraz zor yine de
Tüyap zamanında tanesi 10TL oluyor, o zaman alıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,120
Üyeler
140,601
Son üye
coverm03
Top Bottom