Neler Yeni

110 Kg Deadlift Denemesi Yapıcam Kameram Kötü Vlog Çekiyimi Sizce ?(EDİT)

VitoScaletta

80+ Gold
Baskete başla bu arada. Vücudun da var hayvan gibi başarılı olursun demedi deme. Lol de oynanmaz bee. 8 yıllık oyun hala client bugu oluyor.
lol bağımlılık knk yapacak bişey yok lee sin riven otp yim bırakamıyom basket de hiç beceremem ama futbola kaymayı düşünüyom defans a geçip herkese omuz atıcam bide halısaha ortamı buldummu miss her hafta halısaha makara sohbet eğlence ama **k okulu çok zor ya bi 75 kg oluyum o zaman baya iri olucam şuan 69 um bu kış 75 oluyum bulk bi bitsin sonra yaza 1-2 ay kala da definasyona giricem karın kası da çıkıcak vucut iyice parçalanıcak miss

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
lol bağımlılık knk yapacak bişey yok lee sin riven otp yim bırakamıyom basket de hiç beceremem ama futbola kaymayı düşünüyom defans a geçip herkese omuz atıcam bide halısaha ortamı buldummu miss her hafta halısaha makara sohbet eğlence ama **k okulu çok zor ya
SONUNDA BENİM GİBİ RİVEN OTP! RİVEN ÇOĞU HEROYU MOTOR EDİYOR LAN ANLAYIN LAN RİVEN BROKEN ÇAR ALLAH AŞJKINA RİVEN EN İYİ ÇAR LAAAN

VitoScaletta

80+ Gold
Boydan foto atar mısın vücudunu merak ettim de 🤭 😋
knk şuan aman aman bi vucudum yok bu yılın sonu zaten hedefin şuan bulkta olduğumdan çok da parçalı değilim amacım koyabilceğim kadar kütle koymak 75 kg da bırakıp parçalanmaya başlıycam o zaman biraz daha estetik durur
Mesaj otomatik birleştirildi:

SONUNDA BENİM GİBİ RİVEN OTP! RİVEN ÇOĞU HEROYU MOTOR EDİYOR LAN ANLAYIN LAN RİVEN BROKEN ÇAR ALLAH AŞJKINA RİVEN EN İYİ ÇAR LAAAN
knk ama bu aralar güçsüz be bayadır oynamıyomda geri düşünce toparlamak zor oluyor

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
knk şuan aman aman bi vucudum yok bu yılın sonu zaten hedefin şuan bulkta olduğumdan çok da parçalı değilim amacım koyabilceğim kadar kütle koymak 75 kg da bırakıp parçalanmaya başlıycam o zaman biraz daha estetik durur
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk ama bu aralar güçsüz be bayadır oynamıyomda geri düşünce toparlamak zor oluyor
O ayrı geri düşmeyeceksin işte earlyde.

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0

Marakeş

80+
Lise sonda vucut gelistirme yarismalarina katilicaktim.Hocamin soylemesine gore genetigim mukemmelmis.Sporu birakmadan onceki son evrede 188 boyla 175 kg 6 tekrar squad yapiyordum.Hareketleri dogru yapmama ragmen suan belimde fitik var.Hayirlisi olsun...Dikkat et.

Top Bottom