Neler Yeni

110 Kg Deadlift Denemesi Yapıcam Kameram Kötü Vlog Çekiyimi Sizce ?(EDİT)

VitoScaletta

80+ Gold
beyler yaşım 15 powerlifting yapıyorum normalde 75 kilo 5 tekrar falan deadlift yapıyorum bugün pr yani tek tekrar max kilo düşünüyorum 110 kg anı da kalmasını istiyorum ama kameram leş gibi bi ara a101 de satılan 900 TL lik telefon var elimde sizce vlog çekip youtube a atıyımı inş 110 kg a tek atarım bu arada hayatımda hiç kafein içmedim bugün içsem etkisi olurmu normalde sürekli kafein içenler kafeinden etkilenmemeye başlar ben ilk defa içsem enerji birden verirmi

EDİT: SALONDA GELDİM 110 YEMEDİ AMA 100 KALDIRDIM KIPKIRMIZI OLDUM AMA KALDIRDIM ÇOK İYİ Bİ HİSTİ MOTİVASYONUM YERİNE GELDİ TESTESTERONUM ARTTI LAKİN 2 HAFTA SONRA YAZILI VAR GERİ İNDİ

Son düzenleme:

DonanımFikir

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,572
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Olur Youtubea atabilirsin
Bazılarına MOTİVASYON vermiş de olursun

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
markette en fazla kafein olan kahve hangisi knk tekli alcam ama 1 paket kahve hiç sevmem tek seferlik bişey önersene
bende kahve içmem normalde halısahadan önce içiyorum nescafe klasik atıyorum 1 paket kahve gurmeleri daha yardımcı olacaktır

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
beyler yaşım 15 powerlifting yapıyorum normalde 75 kilo 5 tekrar falan deadlift yapıyorum bugün pr yani tek tekrar max kilo düşünüyorum 110 kg anı da kalmasını istiyorum ama kameram leş gibi bi ara a101 de satılan 900 TL lik telefon var elimde sizce vlog çekip youtube a atıyımı inş 110 kg a tek atarım bu arada hayatımda hiç kafein içmedim bugün içsem etkisi olurmu normalde sürekli kafein içenler kafeinden etkilenmemeye başlar ben ilk defa içsem enerji birden verirmi
Kafain enerji baya verir proworkaout gibi düşün saten onun içinde de cafein var

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
testo taylan takip ediyo musun

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bi anda patlatıyo bazen kafein ayı gelse kapışırım çok gaza getiriyor psikolojiktir benimki biraz ama olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,416
Üyeler
140,489
Son üye
Isentropic
Top Bottom