Neler Yeni

100 TL kaleci eldiveni

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
emirhan
ne alınabilir sizce

Mr.Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Efe Özpolat
Instagram
ozpolat_efe
Discord
ozpolat_efe#6063
Lescon

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag

Oksygen

80+ Bronze

Esatzxc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Esat
sporcu mağazasına gidip alman daha mantıklı ince olup olmadığına bakabilirsin

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Kardeşim bende amatör olarak halı sahalarda kalecilik yaptım. Sen de ben gibiysen halı sahada sakatlanma ihtimali bir kaleci için çok yüksek. Bence kemikli ve bilek destekli bir eldiven al bilek destekli olduğu zaman ekstra bir güven geliyor cidden çıkartamam dediğin topları çıkartıyorsun psikolojik mi bilmem ama benim öyleydi :D

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Kardeşim bende amatör olarak halı sahalarda kalecilik yaptım. Sen de ben gibiysen halı sahada sakatlanma ihtimali bir kaleci için çok yüksek. Bence kemikli ve bilek destekli bir eldiven al bilek destekli olduğu zaman ekstra bir güven geliyor cidden çıkartamam dediğin topları çıkartıyorsun psikolojik mi bilmem ama benim öyleydi :D

Uzun süre halı saha da kalecilik yaptım ve şimdi halı saha dışındayım.

Neyse orasını boşver.

Hiç sakatlanma yaşamadım, doğru plonjon atan adama bir şey olmaz.

Tabi kedi gibi uçan adamı Allah kurtarsın :D

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
emirhan
Amatörde oynuyorum antrenman da ekipmanlarımız var ama arkadaşlarımla halı sahada maç filan yapıcagım için arada lazım olacak

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Uzun süre halı saha da kalecilik yaptım ve şimdi halı saha dışındayım.

Neyse orasını boşver.

Hiç sakatlanma yaşamadım, doğru plonjon atan adama bir şey olmaz.

Tabi kedi gibi uçan adamı Allah kurtarsın :D
Kardeş ben rasgele toplanmış 7 kişinin içinde oynamıyordum. Karşımızdaki rakipler her hafta en az 3 maç oynayan kendilerini belirli turnuvalarda kanıtlamış takımlardı. Bu tip takımlar kolay kolay uzaktan şut çekmezler fakat çektiği zamanda sağlam çekerler. Sürekli 1v1 de topa kapanma yaptığım için sakatlanma riski çok fazla. Ben zaten plonjon atmıyorum onu atana kadar sıçrıyorum direkt. Bu yüzden sürekli süngerli formalar giyiyordum dizlerim her maç sonu kanıyordu öbür türlü.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Kardeş ben rasgele toplanmış 7 kişinin içinde oynamıyordum. Karşımızdaki rakipler her hafta en az 3 maç oynayan kendilerini belirli turnuvalarda kanıtlamış takımlardı. Bu tip takımlar kolay kolay uzaktan şut çekmezler fakat çektiği zamanda sağlam çekerler. Sürekli 1v1 de topa kapanma yaptığım için sakatlanma riski çok fazla. Ben zaten plonjon atmıyorum onu atana kadar sıçrıyorum direkt. Bu yüzden sürekli süngerli formalar giyiyordum dizlerim her maç sonu kanıyordu öbür türlü.

Benim de öyleydi zaten?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,412
Üyeler
140,489
Son üye
Isentropic
Top Bottom