Neler Yeni

1 yıldır G2 sistemi kullanıyorum henüz termal macun sürmedim sürmem gerekli mi

baletty66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Eren Doğan
Hayatımda daha önce hiç termal macun sürmedim kullanmadım nasıl sürüldüğünü bilmiyorum. 1 yıl önce da g2 sistem almıştım ama henüz termal macun sürmedim sürmem gerekli mi ?

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
İşlemcinin sıcaklık değerleri hala normalse değiştirmene gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alperen Kendirli
İşlemcinin 2-3 ay önce ki veya 1 yıl önce ki ısı derecesi ile şuan ki arasında fark ne kadar ? fps problemi yaşıyormusun ? bunları belirtmeden bir şey denilebilceğini düşünmüyorum ama macun çok da pahalı değil masaüstü pcde sürmek çokta zor değil bi 15-20 dkda halledersin bence değiştirmelisin.

baletty66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Eren Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her hangi bir fps düşüşü yaşamadım ama ekran kartı eskisinden daha çok ısınıyor fakat bunun işlemci sıcaklığıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Daha önceden işlemci sıcaklığına bakmamıştım ama şu anda baktım 45 derece diyor normal mi ?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Her hangi bir fps düşüşü yaşamadım ama ekran kartı eskisinden daha çok ısınıyor fakat bunun işlemci sıcaklığıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Daha önceden işlemci sıcaklığına bakmamıştım ama şu anda baktım 45 derece diyor normal mi ?
Dostum ekran kartı ısınmasını nedeni havaların ısınması olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet ceylan
Ekran kartının macununu yenileyebilirsin eskisine göre daha çok ısınıyorsa

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Top Bottom