Neler Yeni

Forumda Konu Açarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Selamlar dostlar. Forumda konu kirliliğini engellemek ve genel anlaşılırlığı yükseltmek adına konularınızı açarken başlığınızı içeriği açıklayacak şekilde detaylandırın, örneğin "BU" yazmak yerine modelin adını yazın. Aynı uyarımız forumdaki normal mesajlar için de geçerli. Mesajlarınızın hepsini büyük harflerle ya da her kelimenin ilk harflerini büyük yazmanız hem görsel bir kirlilik yaratmakta hem de Türkçe kurallarına aykırı olmaktadır.
Diğer bir mevzu ise konu açarken kategoriyi uyumlu olacak şekilde seçmeniz faydamıza olacaktır.

Bunun haricinde konuda GERÇEKTEN acil bir durum olmadığı sürece "ACİL" ifadesi barındıran konular silinecektir!

Lütfen gönderilerinizi burada yazan uyarılara göre oluşturarak düzeni sağlamamızda bize yardımcı olun. Şimdiden herkese teşekkürler! :giggle:

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben ülkemizde üye olduğum herhangi bir forum sitesinde yönetim onaylı gönderi tarzında bir sistem görmedim. Ki bu forum kültürüne çok aykırı bir durumdur.

deleted

80+
Ben ülkemizde üye olduğum herhangi bir forum sitesinde yönetim onaylı gönderi tarzında bir sistem görmedim. Ki bu forum kültürüne çok aykırı bir durumdur.
Kendinizce haklısınız ancak bu saçma ve kurallara aykırı konuların açılmasını önleyecektir. Ek olarak bu sistemi Technopat Sosyal uyguluyor ve bu sistemin gerekliliğini tartışmak istemiyorum. Benimkiler sadece birkaç öneri☺

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazı kişiler zamanla alışır. Forum dünyasına yabancı olanlar oluyor. Deneyerek öğrenilir. Ceza sistemi olursa katı şeyler olmazsa seviniriz. Bu forumun güzel yerlere geleceğine eminim. :)
Bu konuda yeni olanlar olabileceği için şimdilik çok sıkmamaya gayret ediyoruz fakat ileride değişecektir :)

Savior

80+
Technopat gibi katı olmasın da. :)
Kesinlikle katılmıyorum. Bu tür forumlarda gereken cezalar uygulanmazsa, cidden forum sapar. Çoluğun çocuğun oyun parkı haline gelir. Bu tür forumlar kesinlikle kuralları olan platformlar olmalı. Tamam, Technopat gibi Türk Dil Kurumu merkezi olmasın. Buna ben de karşıyım ama tamamen boş bırakmak da olmaz. Yöneticilerin gereğini yapacağını düşünüyorum. İyi forumlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,787
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom