Arama sonuçları: *

1. ibrahimmkrdg

valorant 5 kişi rekabetçi giriliyor mu ?

arkadaşlar csgo gibi valo'da da 5 arkadaşınla rekabetçi girebiliyor musun yoksa loldeki gibi max 2 kişi mi girebiliyorsun duo olarak ?
  2. ibrahimmkrdg

CS:GO saçma güncellemesi

Eğer seçkin değilseniz seçkin olmak için 123 TL ödemeniz gerekiyor. Aksi takdirde yetenek grubunuz kapalı olacak ve level ( xp ) ile seçkin hesaba çıkamayacaksınız. Nerden baksanız iqsuzca bir güncelleme. Ben oyunu 1 aydır oynuyorum altın nova 3'üm. Şu an hem levelimi hem rütbemi kapattı ve bana...
  3. ibrahimmkrdg

4:3 çözünürlükte tam ekran sorunu

merhaba csgoya yeni başladım. 16:9dan 4:3e alışmamı söylediler. 4:3e çektim 1280x960da ekran tam sığmadı. alt ve üstten birazcık siyah bosluk kaldı. ne yapmam gerekiyor ? 1024x768 mi oynamalıyım mecburen 1621686949 neyse arkadaslar zaten astigmatım var 4:3 gözümü acayip yordu ben geri 16:9 1080e...
  4. ibrahimmkrdg

idle daddy api kodu kaydı hatasi

api kodu kaydı başarısız diye bi hata veriyor. ilk actıgımda coklu düşürme açılmıştı 2-3 saat düşmedi. sonra kendi kendine baya kurcaladım tabi programı defalarca yükle sil falan tekliye geçmişti. yarım saatte 1 tane atıyodu ama arkadasımın coklu calıstırıyodu saatte 10 tane atıyodu rahat. neyse...
  5. ibrahimmkrdg

arkadaşımın pc the forest kaldırır mı ?

rami yetmiyor ama yeşil tık veriyor. bunun sebebi ekran kartı belleğinden alacak olması mıdır ? indirip deneyelim mi ?
  6. ibrahimmkrdg

Lolskin güvenli midir ?

sitesinden lol skin indirdim. kullanan tonlarca insan var. kaspersky'da tarama yaptım hiçbir şey bulmadı. tam tarama yaptım pcyi yine bir şey yok ama sormak istedim herhangi bir risk teşkil ediyor mudur hala ? kaspersky ile bayağı tarama yaptım yani
Top Bottom