Arama sonuçları: *

1. ibrahimmkrdg

nvidia yeni driver geldi

461.09 arkadaşlar
  2. ibrahimmkrdg

nvidia driver 457.51 sürümünü yüklemeli miyim?

yükleyen var mı ? yüklemeli miyim sizce 1650s kart
  3. ibrahimmkrdg

nvidia driver geldi 457.30

kuran var mı acaba ekran kartım 1650s 1605012133 dün gelmiş yeni gördüm bu arada
  4. ibrahimmkrdg

fps sabitlemenin faydası olur mu ?

biraz saçma soru olabilir ama mesela lolde 144ten fazla fps alıyorum ama ben bunu 144e sabitlersem işlemci ya da gpu kullanımında azalma olur mu ? daha uzun süreli bir kullanım olur mu ? biraz saçma ama merak ettim sadece :D
  5. ibrahimmkrdg

60hz monitörüm 75hz oldu

arkadaşlar şu monitörü kullanıyorum eski bir monitör hep 60hz diye biliyordum ben. bugün nvidia ayarlarına girdim çözünürlük değiştirmede 60hz yazıyodu bi baktım 75hz seçeneği de var. tıkladım 75hz oldu ve baya baya fark mevcut nasıl oldu anlamadım. monitör bu...
  6. ibrahimmkrdg

nvidia geforce experience

bu uygulama cidden sıkıntılı. lol'e optimizasyon yapıyor gidiyor çözünürlüğü değiştiriyor oyuna girerken siyah ekran alıyorum çünkü monitörüm ve masaüstüm 1440x900. optimizasyon kapatıyorum düzeliyor eski ayarlara çevirince. nasıl gidip desteklemeyen çözünürlüğü optimize edersin şaka gibi ya.
  7. ibrahimmkrdg

1650S nvidia driverları

son driverda tek sorunu ben mi yaşamadım acaba ? ne fps düşüklüğü yaşadım ve mavi ekran yedim çok şükür de sadece LoL oynuyorum ondan mı belli olmuyor olabilir bilmiyorum ki :/
  8. ibrahimmkrdg

gpu cpu değerler gpu altında yazan mem nedir ?

lol oynarken arkadaşlar bu. mem nedir değerler nasıldır mem'deki
  9. ibrahimmkrdg

ekran kartının sizden habersiz mining yapılması

biraz önce bir konuda gördüm bunu. fps düşüklüğü yaşayan arkadaş için arkada ekran kartın miningde kullanılıyor olabilir dedi birisi. böyle bir şey nasıl mümkün olabilir ? yani benim haberim olmadan nasıl ekran kartım kim tarafından miningde kullanılıyor olabilir ve bundan nasıl korunuruz ?
  10. ibrahimmkrdg

sapphire pulse rx 5600 xt ve 1660super

bu 2 ekran kartının neredeyse aynı fiyata sahip olma sebebi nedir ?
  11. ibrahimmkrdg

Asus Arez Radeon RX580 Dual O8G 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

arkadaşlar bu ekran kartını ilk kez sinerji.com'da bir ürüne gördüm de ekran kartı karşılaştırma sitelerinde de bulamıyorum Sapphire radeon pulse rx 580 msi rx 580 asus arez radeon rx580(yani bu kart) f/p olarak hangisi daha iyi olur ?
Top Bottom