Arama sonuçları: *

1. ibrahimmkrdg

askerlik tecil bozdurma

arkadaşlar merhaba. 15 gün önce mezun oldum. sistemde mezuniyetim görünüyor. fakat e-devlette yoklama başvuru kısmında tecilimi bozdururken şöyle bir soru sordu: ertelemenizi neden iptal etmek istiyorsunuz ? 1) hem okuyup hem askerlik yapmak istiyorum 2) bedelli yapmak istiyorum mezuniyetim...
  2. ibrahimmkrdg

Xbox Series X Vatan 9299₺

500$ kura göre şu an : 3886₺ %50 gümrük vergisi : 3886 + (3886x0.50) = 5829₺ Gümrük vergisi ardından eklenen %20 ÖTV = 5829x0.20 = 1166₺ Gümrük vergisi ardından eklenen %18 KDV = 1060₺ Son fiyat = 8055₺ Aradaki farkı da Vatan alıyor galiba :D
  3. ibrahimmkrdg

Başımıza gelen olayları düşünürken

Şu cümleyi hatırlayın, gerçekten üstüne derince düşünülecek ve doğru olduğunu düşündüğüm bir söz. "İnsan, başına gelen her şeyin suçlusudur." Yani evet arkadaşlar, hatayı kendinizde arayın. Samimi ve içten bir şekilde yapın bunu.
  4. ibrahimmkrdg

içimde sürekli sistemimde arıza çıkacak diye sıkıntı var

yılllar sonra kendi emeğimle yaklaşık 1 ay önce sistemi almıştım. aquarius 5an r3 3100 1650s. ayrıca trendyoldan monitör almıştım. monitör olayları biraz uzadı hasarlı geldi iade ettim kabul etmediler, heyet başvurusu yaptım bekliyoruz hala. sonra sistemi eski monitöre bi şekilde dönüştürücü ile...
  5. ibrahimmkrdg

teknosa kapanış saatleri

önceden daha uzundu sanki internette 20.00 yazıyor ama kesin mi bu ? bilgi sahibi olan var mıdır
  6. ibrahimmkrdg

sizce 2023'de bordan...

bordan ekran kartı, işlemci falan üretir miyiz :P
  7. ibrahimmkrdg

Dün Sağlık Bakanının Yaptığı Açıklama

Koca: Her vaka hasta değildir. Testi pozitif çıktığı halde semptom göstermeyenler var. Büyük çoğunluğu bunlar oluşturuyor. Fahrettin Koca, belirti göstermeyen ama testi pozitif çıkan vakaların tabloda yer almadığını söyledi. 28 Temmuz'dan itibaren günlük tablodaki "Bugünkü Vaka" ibaresi...
  8. ibrahimmkrdg

NBA FİNALLERİ BAŞLIYOR

1 saat sonra başlıyor. Lebron - Anthony ikilisi seriye damga vuracak gibi geliyor bana.
  9. ibrahimmkrdg

donanım arşivi yeni video

girişteki müzik adı bilen var mı bayağı hoşuma gitti de
  10. ibrahimmkrdg

Forumdaki Bazı Üyeler

Özellikle "Boş konu açmayın lan artık yeter" diyen kesim
  11. ibrahimmkrdg

Ekonomimiz Hakkında...

Gerçek değil ama olsa da şaşırtmaz xd
  12. ibrahimmkrdg

forumun platinum üyeleri

gerçekten çoğu sorun yaşadığınızda size hem konuda hem özelden çok yardımcı oluyorlar . saygıdan tanımadığım için abi diye hitap ediyorum yaşım 22 ve bu kişiler yaşları 10-14 arasında çıkıyor. yaşlarına göre olgunluklarına, bilgilerine hayret ediyorum. gerçekten çoğu 10-15 yaş arasındaki...
Top Bottom