Arama sonuçları: *

1. ibrahimmkrdg

ms office programları için yardımcı olur musunuz ?

arkadaşlar merhaba öncelikle. windowsumu burada bulunan CMD'den etkinleştirme ile etkinleştirdim ve 2yıldır böyle kullanıyorum. lakin şu an ms office programlarına ihtiyacım var. lütfen webden olanı kullanabilirsin demeyin işime yaramıyor bazı özellikleri kısıtlı çünkü...
  2. ibrahimmkrdg

windows son update yükledim bug'a girdi

pardon 20h2 1621506076 güncelleştirmeler 3 haziran'a kadar otomatik durdurulmuş. şimdi tekrar denetle butonu geldi. son güncelleştirme tekrar çıktı şimdi indirip yüklüyorum. yardımlarınız için teşekkürler @sefababa @NakreS14 1621506384 yine aynı şey oldu indirdi yükledi yeniden başlattı yine...
  3. ibrahimmkrdg

maalesef atamam yüzlerce ödev ders dosyalarım var çok kötü olur şu an format benim için 1621505736 verification %100 complete yazıyor su an ne yaziyim
  4. ibrahimmkrdg

update kısmı hala aynı bug'lı gibi işte 1621505591 bu sildirdiği neydi peki onu anlamadım da
  5. ibrahimmkrdg

sildim 1621505435 pro
  6. ibrahimmkrdg

hala ilk attığım gibi update kısmı. ve hala kapatma seçeneklerinde güncelleştir kapat güncelleştir yeniden başlat var ama dediğim gibi ben kaldırmıştım son güncellemeyi yani çok saçma
  7. ibrahimmkrdg

hizmetler kısmından baktım calısıyor su an 1621504935 pek güvenli bi şey gibi gelmedi ya bana reis :D
  8. ibrahimmkrdg

başlata basmıstım onu durdurup otomatiğe aldım şimdi napıcam 1621504743 @sefababa hala resimdeki gibi update kısmı bug'da 1621504814 su an windows update kısmı komple siyah ekran hiçbir yazı dahi yok
  9. ibrahimmkrdg

burdan ne yazması gerek windows update kısmında, neye bakmam gerek ? 1621504528 başlat yazıyordu başlata bastım şimdi napıcam
  10. ibrahimmkrdg

kapatıp yattım yarın deniyim hocam sağol
  11. ibrahimmkrdg

windows son update'i yükledim yeniden başlattım. sonra bug'a girdi. yeniden başlattığım halde kapat kısmında güncelleştir ve yeniden başlat kısmı geliyordu. ve update kısmı hep böyleydi. son güncellemeyi kaldırdım. pcye reset attım ama hala bug'lı. güncelleştir ve yeniden başlat dedim. 10 dk...
  12. ibrahimmkrdg

bozuk görüntü hataları

arkadasım bilgisayarında virüs olduğunu düşündüğü için kaspersky indirmesini önerdim fakat tam tarama bir türlü tamamlanamıyor. şu hataları veriyormuş. nedir bunlar acaba ne yapmamız gerekiyor ?
  13. ibrahimmkrdg

masaüstü simgeler kafasına göre yer değiştiriyor

ama :( otomatik düzenleme adı üstünde 1612544204 otomatiği kapatıp 2-3 uygulamayı sağa attım. sadece o sağa attığımı en üste aldı res atınca. simdi o yorumdaki yazılan tik'i kaldırdım. sanırım düzeldi su an. aynı açtı bu sefer 1612544241 kusura bakma tekrwr kanka :(
  14. ibrahimmkrdg

sağ tık yapıp otomatik düzenleme açtım reset attım dağılmadı bu sefer. sen de öyle denesene
  15. ibrahimmkrdg

ama sadece 1 simge düzeldi diyosunuz düzelmiş denemez buna
  16. ibrahimmkrdg

bir çözümünü bulamadın mı
  17. ibrahimmkrdg

merhaba arkadaşlar. 4 aydır bir sorun yoktu. bugün yaklasık 4gb'lık masaüstümde ders dosyaları vardı 32 adet onları sildim. pcyi resetlediğimde bütün simgeler düzensiz şekilde dağılmış halde buldum. otomatik düzenle tik'i zaten kaldırılmış şekildeydi. 2 kere reset atıp denedim her seferinde aynı...
  18. ibrahimmkrdg

Bu hata nedir?

bir şey öğrenebildiniz mi bende de bu ve distrubutedcom var bolca
  19. ibrahimmkrdg

windows 10 update buga girdi

arkadaşlar en son bi güncelleme yükledim 20h2 mi ne sonra yeniden başlattım. tekrar update kısmına girdim baktım siyah ekran bi türlü gelmiyo update sayfası. 5dk bekledim gelmedi. sonra yeniden başlatıyım dedim baktım yeniden başlatma seçeneklerinde güncelle ve yeniden başlat yazıyo ona tıkladım...
  20. ibrahimmkrdg

Bilgisayar Sürekli Yeniden Başlıyor

bende de ilk aldığımda böyle sorun vardı ram slotu değiştirmiştim düzelmişti
Top Bottom