Arama sonuçları: *

1. ibrahimmkrdg

Erdoğan: Mümin Varlıkta Şımarmamalı Yoklukta Sabretmeli!

Burada bunları konuşan çoğu kişinin ailesi, yakınları onlara oy veriyor :D
  2. ibrahimmkrdg

Trump'ın Koronavirüse Yakalanacağını Bilen Baba Vanga'dan Tüyler Ürperten Bir Kehanet Daha

hocam kahin 96da ölmüş zaten. söyleyenler destekçileri ve 2020 ocak ayında ortaya atmışlar bu iddiayı.
  3. ibrahimmkrdg

Trump'ın Koronavirüse Yakalanacağını Bilen Baba Vanga'dan Tüyler Ürperten Bir Kehanet Daha

tamam zaten destekçileri bunu söylemiş 2020 ocak ayında
  4. ibrahimmkrdg

söyleyenler baba vanganın destekçileri ve 2020 ocak'ta söylemiş. koronavirüs 2019'da ortaya çıktı.
  5. ibrahimmkrdg

Herhangi bir insanın virüse yakalanacağını bilmek çok da imkansız olmamalı, hele ki bir politikacının..
  6. ibrahimmkrdg

Bilim Kurulu’ndan İnanılmaz Yüz Yüze Eğitim Kararı!

Bu açıklamayı Bilim Kurulu mu yaptı ? Kaynağınız var mı acaba ?
  7. ibrahimmkrdg

Ne olacak bu doların hali?

düşünsenize rambo reis bayramlarda yiğenlerine ekran kartı hediye alıyo, biz geldik 22'ye 100tlden çok görmedik bi kişiden tek seferde aw :D
  8. ibrahimmkrdg

yok ya gurbetçi tayfa var kurdan dolayı sevinip yanlarına kimseyi almak istemeyenler :D
  9. ibrahimmkrdg

rambo reis yakında diyecek " gelmeyin burda hayat zor çöpçü herkes, kurulu düzen olmasa biz de türkiye'de yaşamak isteriz türkiye cennet " 🤣🤣 daraltmayın adamı 🤣🤣
  10. ibrahimmkrdg

yurtdışında yaşayan akrabam bile yok. e-devlet kütük yüzyıllardır aynı şehir/ilçe. garibanın yüzü gülür mü a....go*im 🤣
  11. ibrahimmkrdg

1 aya 8i geçeriz. 2021'e de 9la girdik mi şaaaaak tüm dünya şok. derler ki bunlar nasıl yaşıyor nasıl hâlâ %50 oy çıkıyor, şok olurlar. dış minnaklar hedeflerine ulaşamamış olur ve 1-2'ye düşer dolar.
  12. ibrahimmkrdg

hocam 3 hafta önce aquarius 5an 3100-1650s 4360 civarı aldım şu an 4622 . bakın 3 hafta, 1 ay bile değil. resmen taksitli aldım peşin fiyatına geldi su an :)
Top Bottom