Arama sonuçları: *

1. VitoScaletta

Mavi Ekran SINIRSIZ BAN YEMEK İSTİYORUM

FORUMU BIRAKTIM SINIRSIZ BAN YEMEK İSTİYORUM
  2. VitoScaletta

Yardım Azerbaycan vs Türkiye Ekonomi

Dolarla maaş alan Türk vatandaşı bi mühendis veya başka meslekle uğraşan birisi Azerbaycan da mı daha rahat yaşar Türkiye de mi alım gücü hangi ülkede daha fazla olur Azerbaycan avantajları Suri afgan ve arap işgaline uğramamış , Türk birisi Azerbaycan da yaşayabilir mi oturum izni alabilir mi ?
  3. VitoScaletta

Yardım Gmail Nasıl Temizlenir

Çok fazla mesaj kalabalığı var yüzlerce mesaj geliyor aliexpress den ayrı youtube dan ayrı twitterdan ayrı kendi işlerime bakamıyorum sürekli toplu mesaj siliyorum nasıl engelleyebilirim bu mesajları
  4. VitoScaletta

Basketbol Topu Önerisi

Kaç numara olması gerekir 17 yaşında biri için topun küçük olmasıni istemiyorum malzeme kalitesi kaliteli olsun uzun ömürlü olsun kaliteli markalar hangisidir öneri yaparmisiniz
  5. VitoScaletta

İndirimde Hazır Sistem Varmı

Bilgisayar almayı düşünüyorum bu aralar indirimde alinmali dediğiniz hazır sistem varmı bütçe 12-13 bin TL
  6. VitoScaletta

Ryzen 7 5700g Sistem Toplamak İstiyorum

Ekran kartı fiyatları uçtu normalde 5600x yanına dandik bi kart şeklinde sistem topluycaktım ama en dandik kart bile 1500 TL Onun yerine r7 5700g sistem toplamak istiyorum ileride sağlam bi ekran kartı takmak istiyorum Toplama veya hazır sistem olabilir Arkadaşlar yardımcı olursanız çok...
  7. VitoScaletta

Yardım Elimde Çok Eski Laptop Var Oc Yapılır mı?

Elimde çok eski laptop var youtube da tarayıcı da vs gezerken kasıyor oyun olayı imkansız zaten geforce now deniycem bi en az sistem isteyen tarayıcı hangisidir ve ben bunun işlemcisine oc yapabilirmiyim genelde işlemci zorlanıyor 4gb ram ve ssd var onlarda zorlanma olmuyor tarayıcı da rahat...
  8. VitoScaletta

Eski Laptopu Nasıl Hayata Döndürürüm Kaç TL Tutar ?

Elimde eski bi laptop var ben bu laptopu google da gezinmek dizi film izlemek ve basit işlerde kullanmak istiyorum hyperx fury 3d ssd takmıştım zamanında 240 gb ama galiba kronik sorunlu çünkü sağlığı hızlı düştü neyse bu sorun değil ben bilgisayara 16 gb ram takmayı düşünüyorum 8x2 şeklinde...
  9. VitoScaletta

Yardım Oyun Sorunlarına Kökten Çözüm Getirebilecek Bi Kral Varmı ?

arkadaşlar aklımda bi fikir var hepimiz oyun indiriyoruz ve açılırken hata veriyor ya dll hatası ya directx kurulu olmuyor ya frame work dosyaları olmuyor ya c++ sürümleri olmuyor vs vs bu dll leri c++ sürümlerini vs teker teker yüklemek yerine içimizden birisi tüm gerekli dosyaları arşiv yapıp...
  10. VitoScaletta

Yardım Kaliteli 128 gb usb 3.0 flash önerisi

fiyatı aşırı uçuk olmayan sonradan bozulmayacak ve yüksek hız değerleri olan sağlam flash önerebilirmisiniz
  11. VitoScaletta

Yardım Usb Bellekten Lol Oynanır mı ?

32 gb usb 3.0 bi flash alıp lolü içine yükleyip bilgisayar bulduğum yerde takıp oynamak istiyorum şuan bi deneme yaptım riot games dosyasını usb 3.0 belleğin içine attım bilgisayarı formatladım dll hatası verdi onu çözüp girmeye çalışıcam bana yükleme hızı çok sağlam olan usb 3.0 32 gb bellek...
  12. VitoScaletta

Yardım Bu Siteye Ulaşılamıyor Hatası

Sabah girdiğim sitelere şuan giremiyorum yavaş yavaş tüm sitelere aynısı oluyor facebook a giremiyorum çoğu siteye giremiyorum ip değiştirdim çerezleri sildim bir çok ayar değiştirdim olmuyor çözümü nedir
  13. VitoScaletta

Öneri En Kaliteli Laptop Markası Nedir

gaming laptop almak isteyenler için en kaliteli marka nedir fiyat performans değil kalite olarak sıralama nasıldır (parça kaliteleri soğutma kalitesi ) yani kötü marka alıp 2 yıl sonra yavaşlamalar ısınmalar ani fps düşüşleri yaşamak yerine 1-2 bin TL fazla verip kaliteli marka almak daha...
  14. VitoScaletta

Tyt Temeli Olmayan Biri 11.sınıfta Nasıl Çalışmalı

9 ve 10 hıp hızlı geçti evde uzaktan eğitim de verimsizdi 15 gün sonra 11.sınıf oluyoruz temelim bu yüzden yok tyt temel olmadan 11.sınıf konuları anlamak çok zor olur dedi biri korktum hafiften tyt temeli olmayan biri 11.sınıfta nasıl çalışmalı nasıl bi program üzerinden gitmeli kaç saat tyt...
  15. VitoScaletta

Yardım Lol 2-3 Saniyeliğine Ani Ping Artışı

normalde böyle bişey olmazdı bugün başladı modem reset attım düzelmedi oyunda ping normalken birden 200 -300 lere fırlıyor 2 saniyeliğine sonra herkes ışınlanıyor sonra tekrar normale dönüyor bu lol serverlarından mı kaynaklı yoksa sadece ben de mi var nasıl çözebilirim
  16. VitoScaletta

Yurt Dışından PS5 Getirilse Sıkıntı Olur mu ?

Seneye Almancı akrabalar geliyor büyük ihtimal bende seneye kadar para biriktirip yaz tatilinde çalışıp falan 5000 TL ye ps5 getirtmeyi düşünüyorum almanya da 500 euro galiba ps5 5000 TL ye geliyor o da ülkeye girişte bi sıkıntı çıkarmaz değil mi internetten araştırdığım kadarıyla bi sıkıntı...
  17. VitoScaletta

Yardım Pc de Clash Of Clans Oynamak İçin En İyi Emülatör Hangisi

optimizasyon lu olsun kasmasın yeter
  18. VitoScaletta

!Ateistler Toplanın!

Ateistler aklınızda olan bütün soruları sorun tanrının olmadığını bana kanıtlamaya çalışın Ve Haşa kuranda ve islam dininde hata olduğunu düşündüğünüz kısımları yazın yarın hepsini babama sorucam ve soruları cevaplıycak kendisi kuranı çok fazla kez hatim etmiş ve hala da hatim eden birisi...
  19. VitoScaletta

Ps3 süper slim ve PC kaç TL elektrik yakar

Ben ps3 sattım kuzenim geldi 1 ay kalıcaklar ps3 ünü kırdım multiman ve ücretsiz mağaza falan indirdim ama kendisi bir sürü oyun indirmek istiyor bizim İnternet te saniyede 1 MB falan indiriyo yani baya yavaş büyük oyunlar da 35 ile 25 GB arası yani 5 ile 8 saat açık durması gerekiyor makinenin...
  20. VitoScaletta

PS4 e oyun gelicek mi

PS4 e oyun gelmeye devam edicek mi xbox a özel oyun yok xbox a çıkan oyunlar Ps yede geliyor bilgisayar a çıkan oyunlar PS4 e de gelmeye devam edicek mi yani PS4 alsak hem yeni çıkan oyunları hemde ps5 e gelecek bazi oyunları oynayabilirmiyiz
Top Bottom